2733
2734

اول از خودم 

موقعی ک کنکور ارشد داشتم حدودا3-4سال پیش یه گروه داشتیم که 10-15دختر بودیم تو گروه و داخل گروه رفع اشکال میکردیم و تست و مرور یوقتاییم درد و دل های دخترونه بود و خلاصه جو گروه خیلی خوب بود و دلگرمی بود تااین که یکی از بچه ها دوست پسرشو به گروه اضافه کرد...

پسرعموم تصادف کرد خوشحال شدم

چون دوتا خانواده رو بدبخت کرده بود

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شکست ک نه ولی مثلا من موفق بشم پیششون اره اونموقع دیگه روابرام 

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   

فراوووون😂😂

همسرم ورزشكاره اخه از شكست خوردن حريفاش تو مسابقه كيف ميكردم🤣همچنين شكست رقيباش🙄

به هرحال عاطفه و تعصبم اجازه نميداد ناراحت باشم😂

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738

مادر شوهر من خوشحال میشه انقدم خودش و میزنه به یه زن خوب و با ایمان که انگار هیچ گناهی نمی کنه و پاکه 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

میخواستم بگم هیچ وقت ولی دیدم دروغه 

مثلا یه مناقصه ای شرکت کنم خوب مسلما خوشحال میشم از شکست رقیبام و پیروزی خودم و هر ازمون دیگه ای چون اینجور مواقع شکست اونا باعث برد تو میشه 

بجز این مورد نه هیچ وقت خوشحال نشدم از شکست کسی

2706