2726

احتمال سقط داده دکترم میخوام پیش یه دکتر دیگه برم لطفا هرکی میتونه راهنماییم کنه

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اين سواليه كه هميشه بي جواب ميمونه 🤦🏻‍♀️ دكترت خودت كيه ؟

پیش مهریزی رفتم سر اولی که سقط شد حالام پیش حمیده عباسی میرفتم که امروز گفت سقط میخوام برای اطمینان برم پیش یکی دیگه ولی نمیدونم کجا برم

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
برو پیش دکتر زنوزی. 

کجاست آدرسشو میدی

ملیح بانو شما آخرش پیش زنوزی رفتین؟اگه اشتباه نکنم شمارشو ازم گرفته بودین

الان بهتون درخواست دوستي دادم ميخوام پيام بدم بهتون 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
فردا درمانگاه مهران (مهر) عظیمیه از ساعت ۳ هستن. برو بگو اورژانسی هستی . البته با تاخیر میان شما ۵ ز ...

اونجا دکترم داره هم سونو بدم هم جوابشو نشون بدم الان هستن برم نمونه واسه فردا

اونجا دکترم داره هم سونو بدم هم جوابشو نشون بدم الان هستن برم نمونه واسه فردا

دکتر سشنبه پنجشنبه درمانگاه مهره. الان آدرس مطب بدم میتونی بری؟ جهانشهره مطبش الانم هستن. دستگاه سونو تو مطب خودش داره

ولی فکر کنم حرفش درست بوده لک بینی دارم نمیتونم امیدداشته باشم😔

دکتر سشنبه پنجشنبه درمانگاه مهره. الان آدرس مطب بدم میتونی بری؟ جهانشهره مطبش الانم هستن. دستگاه سون ...

آره لطفا یه شماره ام بده قبل رفتن زنگ بزنم تا فردا دق میکنم

2706