2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ی رقصی تمرین کرده بودم داشتم عشششوه میومدم ی چرخی زدم لباس عروسم رفت زیر پام یکم مونده بود مثه عروس دریایی پخش بشم 😥ک بخیر گذشتم تو فیلمم هس 😏

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁

شب قبل عروسیم اومدیم خونه خودمون خوابیدیم، یه کیک بستنی هم خریده بودیم واسه داخل یخچال، صبحش پاشدیم دیدیم کل بستنی های کیک اب شده همه یخچال کثیف شده تند تند بستنی هایی ک هنوز توی ظرف بود با شوهرم خوردیم🤣 بعد یخچالو تمیز و مرتب کردیم، رفتیم حموم و اومدیم دوباره حموم رو از نو چیدیم ، رفتم ارایشگاه مادرشوهرم وسطای کار حلقه هامونو اورد، ارایشگر داشت موهامو درست میکرد زیر دستگاه هی چرت میزدم😏 بعد اتلیه اومد با شوهرم رفتیم باغ، به شدت گرسنه بودم، شوهرم رفت به تعداد همه ساندویج و سیب زمینی خرید، اتلیه ای بیشعور ساندویج منو شوهرمو کش رفت و بهمون فقط سیب زمینی داد😑 میگفت واسه همکارامه ک توی استودیو باید کلیپ حاضر کنن، دیگه وقت هم نبود به هیچ عنوان ک بره شوهرم چیزی بگیره، دوباره رفتیم ارایشگاه ارایشمو تجدید کرد و رفتیم تالار، دیگه همه چی به خوبی پیش رفت به جز قسمت اخر تالار ک موقع پخش کلیپ عمه شوهر حرف مفت زد، بعد شام هم دختر دایی شوهرم یه حرفی زد ک بعدا شرمنده ش کردم، عروس کشون هم عالی رود یعنی کل مهمونا اومده بودن، بعد ازون ور هی پدر شوهرم زنگ میزد ک زود باشین بیاین خونه مهمونا زودتر اومدن، در کل اتلیه و عمه شوهرم و دختر دایی شوهرم تنها قسمت بده جشنم بود، بعد مهمونا ک اومدن جهیزیه ام رو دیدن دو نفری حرف مفت زده بودن ک چرا بوفه نداره و مادرشوهرم جوابشونو داده بود

2706