2726
عنوان

میگم خواهرشوهراتون با شوهراتون روبوسی میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7301 بازدید | 329 پست
اون میخواد تو رو بسوزونه واست مهم نباشه .  از خواهر شوهر من ک بهتر ه . خواهرشوهر من اونجای داد ...

تو رووووووخدا😲😲😲😲یعنی چی ببینم بزرگ شده 😲😲

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه کم آروم‌تر خانم قرار نیست بخاطر دفاع از حرفمون از ادب و نزاکت بگذریم که

شما بیخود میکنی ب من میگی بی حیا و فلان . تو ادب حالیته ؟؟؟؟ ک میای منم قاطی اونا میکنی خوبه تو دهنم میگم من رفتم ادمشون کردم 

لابد شما خودت تا داداشتو میبینی میزنی تو سرش و تا لحظه اخر تو مهمونیا واسه هم چشاتونو لوچ میکنین اخه این چه کاریه    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2728
عزیزم درست بخون آغوش با اونجای داداشو گرفتن فرق میکنه 

نه خانم بنده منظورم اون کار نبود 

گفتم که استارتر منظورش عمل جنسی نیست و مقایسه کار خواهر شوهر شما با خواهر شوهر ایشون درست نیست

خواهر همسر شما حریم جنسی رو رعایت نمیکنه

خواهر شوهر استارتر فقط به برادر محبت میکنه

در مورد اول رابطه درست تعریف نشده و اشتباهه

در مورد دوم استارتر بعلت آشنا نبودن با محبت جسمی احساس ناراحتی داره و بنیان رابطه خواهر و برادر درسته

😁
شاید بخاطر همین باشه چون تو خانواده ما خیچکس بجز عیدا روبوسی نمیکنه دایی و عموهام سرد هستن یعنی تو خ ...

ببین روبوسی شوهر و‌خواهرشوهرت هییییییچ ارتباطی و هیچ تاثیری روی علاقه اش به تو یا زندگیتون نداره.... اتفاقا بذار بچه های خودت هم با همدیگه روبوسی کنند.... به نظر من محبت اینطوری بین افراد خونواده خیلی قشنگیه اتفاقا

لابد شما خودت تا داداشتو میبینی میزنی تو سرش و تا لحظه اخر تو مهمونیا واسه هم چشاتونو لوچ میکنین اخه ...

نه بخدا اتفاقا از خواهرشوهرم یادت گرفتم خیلی به داداشم محبت میکنم اما اصلا نمیزارن بوسشون کنم 

😘
شما بیخود میکنی ب من میگی بی حیا و فلان . تو ادب حالیته ؟؟؟؟ ک میای منم قاطی اونا میکنی خوبه تو دهنم ...

خانم بنده کی همچین حرفی به شما زدم

شما یک لحظه چادرت رو از کمرت باز کن و درست بخون کی چی گفته بعد ترجیحا با رعایت ادب جواب بده

😁
نه خانم بنده منظورم اون کار نبود  گفتم که استارتر منظورش عمل جنسی نیست و مقایسه کار خواهر شوهر ...

منم نگفتم با منظور دیگ . معنی حرفم این بود ک صد رحمت ب خواهرشوهرت تو پس رابطه های اینجوری ندیدی ک تعجب میکنی از روبوسی

ببین روبوسی شوهر و‌خواهرشوهرت هییییییچ ارتباطی و هیچ تاثیری روی علاقه اش به تو یا زندگیتون نداره.... ...

اره الان که به بچهای خودم فکر میکنم باهم روبوسی کنن غرق لذت میشم

😘
2706