2726

من امروز انجام دادم.همش احساس میکنم تا به تاس.خوب میشه؟ رنگشم دوست ندارم .اینم خوب میشه؟ تو رو خدا امید الکی ندین 😭😭😭😭

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عکس؟

نمیتونم عکس بدم عزیزم.اگه انجام دادی جوابمو بده

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

منظورت بلدینگ اگ اره برا منم تا ب تا بود بعد ترمیمم تاب تا موند رنگشم ب مروز کمرنگ میشه

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
منظورت بلدینگ اگ اره برا منم تا ب تا بود بعد ترمیمم تاب تا موند رنگشم ب مروز کمرنگ میشه

خب بعدش چیکار کردی؟

انجام دادم ولی خداروشکر خوب شد رنگش به مرور کمرنگ شد و ایراداشو مرحله ترمیم درست کرد

من حس میکنم دمشو دوس ندارم همش اون قسمتو با دستم پاک میکنم تا تو ترمیم پاک بشه اگه بشه بکشم بالا تر من دیروز زدم

عزیزم شما شیدینگ هم زدی دوس دارم برا ترمیم که رفتم شیدینگ هم بزنم

2706