2410
2553
عنوان

اقدام + قرص تنبلی+ تخمدان

267 بازدید | 42 پست

خانما من الان چهار ماه اقدام به بارداری کردم هنوز باردار نشدم دوماه اول پریودیام کمتر از ببست روز بود یعنی خیلی زود به زود میشدم دوماهم هست عقب میندازم ماه پیش چهل روز پریود نشدم با امپول پریود شدم سابقه نداشت این ماهم که ۲۵ روزه پریود نشدم کمر درد دارم سینمم درد میکنه فک کنم دارم پریود میشم کیا تجربه دارن که باقرص باردار شدن کدوم قرص بهتره کلومفین یا لتروزل منتظرم پریود بشم برم دکتر تجربه هاتونو بگین 

خانما میشه واسه سلامتیه نی نیم یدونه صلوات بفرسی 💗💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم این ماه قرص خوردم و ۵ تا فولیکول بالغ داشتم امروز اقدام کردم ببینم چی میشه

کی باید قرصو بخوری کی میرن سونو چه قرصی از چند قاعدگی باید اقدام کرد

2714
این همه خوندم بنظدم لتروزل عوارضش کمتره کلومفین چندقلویی میاره من خودم کلومفین خوردم

پس چرا کلومفین خوردی چندماه از اقدامت گذشته

بگین قیمتش چنده؟دکتر گفت طبیعی اقدام کن جواب آزمایشت خوبه و نرمال هم من هم همسرم ولی باردار نشدم&nbs ...

خب صبر کن عزیزم...بمنم گفت نرمالی.....ولی شیش ماه نشدم رفتم دکترمو عوض کردم..بهم کلوفین داد...فولیگول ریز داشتم

کی باید قرصو بخوری کی میرن سونو چه قرصی از چند قاعدگی باید اقدام کرد

باید زیر نظر دکتر باشی من از ۴ پ خوردم شبی دوتا ۱۲پ  سونو کردم ۵ تا ۱۹ ۲۰ ۲۲ ۲۳ داشتم

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕
من این ماه قرص خوردم و امپول hmg زدم سه تا بالغ داشتم...برو دکتر خودش میگه چ واست خوبه

مرسی گلم انشالله جواب بگیری منکه دیگه خسته شدم بدنمم ریخته ب هم با این پریودیام 

2706