2737
2734
عنوان

باردارم تورو خدا بیاین 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 30 پست

این چرتو پرتا چیه.منم ویارم شاه توت بود خوردبچم زیر ۷ماه بابا ماما. دد...میگفت

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
یه بار نه ۴،۵ بار خوردم ، اونموقع باردار بودم ولی نمیدونستم ، خونه بابام درخت شاه توته

خوشبحالت منم درخت شاتوت میخوام😭😭😭

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار نه ۴،۵ بار خوردم ، اونموقع باردار بودم ولی نمیدونستم ، خونه بابام درخت شاه توته

جانم ایشالا ک هیچی نیست استرس ک بدتره دخترم . یه عالمه اب بخور. 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2731
خوشبحالت منم درخت شاتوت میخوام😭😭😭

اخ اره خیلی دلم خواست

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

شاتوت باعث میشه لپای بچه قرمز دراد😶

2738
واقعاااااااا!!!!! وااای مرسی که گفتی ، 

تازمن بهم میگفتن هندونه زیاد نخور قندو...فلان میگیری ماهای آخر خیلی خوردم روزی ی هندونه😁

دخترمم سفیده ماشاءالله در صورتی که منو باباش سبزه ایم

هرچی دوست داری بخور فقط ماه های آخر گرمی اصلا نخور

دقیقا زن باردار هرچی که هوس میکنه یعنی بدنش موادو اونو کم داره و بهش نیاز داره

تازمن بهم میگفتن هندونه زیاد نخور قندو...فلان میگیری ماهای آخر خیلی خوردم روزی ی هندونه😁 دخترمم سف ...

چه خوب ، من هنوز اول راهم ، ویار ندارم هیچی حالمم بد نمیشه فقط دلم هیچی نمیخواد

چه خوب ، من هنوز اول راهم ، ویار ندارم هیچی حالمم بد نمیشه فقط دلم هیچی نمیخواد

هیچی نمیخواد بدنت کم نداره

2706