2737
2734

دوستان من ماه پیش ٢٨ ام خرداد پریود شدم. امروز ک ٢۶ ام تیر هست روز ٣٠ پریودیم هست. چند مدته سینه ام خییییلی کم درد میکرد. از امروز صبح وحشتناک دردش زیاد شده.نمیتونم دستش بزنم.بدنم هم دیشب وحشتناک دمای بدنم رفت بالا .ب حدی ک شوهرم متوجه این مساله شد.حالا میگن اگر باردار باشی دمای بدن از تخمک گداری بالا میره و همینجور بالا میمونه ولی من دیشب احساس کردم دمای بدنم زیاد شده.

سینه ام هم اصلا سابقه ندارم. جز بارداری قبلیم ک سقط شد سینه درد داشتم دیگه نداشتم.میدونم باید بی بی زد و از داد اما گفتم تا ٣٠ تیر از نمیرم بدم.شما چطور بودید؟

من نمیدونم باردارم یانه ۱۰روزه پریودم عقبه تکررادرارسینه هام حساس شدن ترشح سفیدبی بوازدیشبم حالت تهوع دارم ولب فقط حالتشوباسرگیجه خییییییییلی زیادالانم فقط سرم گیجه انگاربی حالم بی بی چک زدم چندبارمنفی بودولی یکیش بعدچندساعت نگاش کردم انگارحاله انداختدرضمن تواقدام نبودم قرص اورژانسه هم خوردم بعدرابطه ولی این علایمودارم حالم خیلی بده😭😭

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶

من با اینکه دوتا سقط و دوتا زایمان داشتم هنوز دستم نیومده😁

این ماه ال دی خوردم جمعه تموم شد هنوز پری نیومده سینه ام درد میکنه ولی اصلا حس پریو دی ندارم دارم از ترس غش میکنم😁میگن تا یه هفته باید صبر کرد منتظرم جمعه شه بی بی بزارم

تو‌رو‌خدا‌دعا‌کنین من نباشممم

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
واقعا???پس چراتوبی بی منفی شد

منم دقیقا ۱۲ روز بعدش گذاشتم مثبت شد ولی خطش کمرنگ بود

دکتر گفت لقاحش دیرتر بود

بارداری قبلیام‌ یکی دو‌روز بعد عقب‌گذاشتن پری میزاشتم سررریع ی خط پررنگگگگ میوفتاد

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
منم دقیقا ۱۲ روز بعدش گذاشتم مثبت شد ولی خطش کمرنگ بود دکتر گفت لقاحش دیرتر بود بارداری قبلیام‌ یک ...

دقیقاهمین علامتاروداشتی حالت تهوع داشتی ولی ببخشیدبالانمیاوردی???سرگیجه به حدی که وقتی چشاتومیبستی بازمحس میکردی زمین داره میچرخه بعدامروزم متوجه شدم بوتخم مرغ بهم میخوره حالم بدمیشه😏😏

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
2706