2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تازه رفتی تست بزنی

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

من نمیدونم باردارم یانه ۱۰روزه پریودم عقبه تکررادرارسینه هام حساس شدن ترشح سفیدبی بوازدیشبم حالت تهوع دارم ولب فقط حالتشوباسرگیجه خییییییییلی زیادالانم فقط سرم گیجه انگاربی حالم بی بی چک زدم چندبارمنفی بودولی یکیش بعدچندساعت نگاش کردم انگارحاله انداختدرضمن تواقدام نبودم قرص اورژانسه هم خوردم بعدرابطه ولی این علایمودارم حالم خیلی بده😭😭

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
من نمیدونم باردارم یانه ۱۰روزه پریودم عقبه تکررادرارسینه هام حساس شدن ترشح سفیدبی بوازدیشبم حالت تهو ...

خو بزار بی بیتو

تمام خواسته هایت دست یافتنیست بشرط انکه خداوند در قلبت از الطاف بی چشم داشتش دمیده باشد
من نمیدونم باردارم یانه ۱۰روزه پریودم عقبه تکررادرارسینه هام حساس شدن ترشح سفیدبی بوازدیشبم حالت تهو ...

منم همین حالتارودارم ولی هنوزموعدم نرسیده یعنی باردارم؟بی بی چک هم زدم منفی بودولی خواهرم میگه بایدبعدپریودت بزنی

خو بزار بی بیتو

ببیبی گزاشتم دوبارمنفی بودولی یکیش بعدچندساعت رفتم نگاش کردم هاله انداخت حالابهم گفتم بزارچندروزبازبگذره بزاربعدش برواز

ببیبی گزاشتم دوبارمنفی بودولی یکیش بعدچندساعت رفتم نگاش کردم هاله انداخت حالابهم گفتم بزارچندروزبازب ...

تو فکرش نباش محل نزار اصن منم بعد پری  همه حالتا رو داشتم ولی بعد چن روز پری اومد هی ک بش فک کنی استرس پریودیو عقب میندازه انشااالله که بارداری البته اگه دوست داری

تمام خواسته هایت دست یافتنیست بشرط انکه خداوند در قلبت از الطاف بی چشم داشتش دمیده باشد
منم همین حالتارودارم ولی هنوزموعدم نرسیده یعنی باردارم؟بی بی چک هم زدم منفی بودولی خواهرم میگه بایدب ...

مال من ۱۵تیربایدمیشدم که نشدم وای دیشب به طوروحشتناک سرگیجه وحالت تهوع داشتم کله خونه دورسرم میچرخیددرازمیکشیدم بدتربودمیترسم بازامشب اینجوری شما😭😭

2706