2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

شوهرم بددهنه بدبینه..پول نمیده ب زووور هر دو سه ماهی صد بده با منت ک بعد دوروز میگه‌این همه پول ازم جدا میکنی چخبره هه..حالا انقد گیر ب من میده ک نگو‌..با کی نرو‌کجا نرو‌چیکار نکن..هروخ دختر خالم یا دوستم زنگ میزد میگف نکنه در مورد پسر حرف میزنینو اینچیزا..حالا چندروز پیش تو‌گوشیش خوندم با پسرعموش ک تهرانه چت‌کرده بود پسره گف بیا تهران.این گف دلم خیلی میخاد نمیشه.پسره گف‌ مجردی بیا..بعد چند پیام دیگ گف اینجا پر دختر پایه س..اینم گف مفت تو برو حال کن..منم برداشت کردم ک این دلش کشیده و از ترس من نمیکنه من هم خوشگلم هم کم نمیذارم براش باهمین‌ وجود تو کفه بدبخت عققده ای.باهاش قهر کردم پاشد رفت از خونمون.بدظهرش اومد داشتم با دوستم میحرفیدم با تلفن اصن محلش ندادم بعد از دستی ب دوستم گفتم عشقم ک آتیش بگیره‌...اتیش گرف پاشد رفت من همچنان تلفن میحرفیدم بعد اس داده فوشای رکیک و حرفای بد ک اون پسر بود..حالا ک خودشم میدونه دختره..فرداش میگ راجب داداشش حرف میزده باهات خلاصه بهونه ای نیس ک نگیره..خودشم میگ‌حالم ازت بهم میخوره منم از خدامه..البته بار اول نیس ک اینجوری توهین میکنه و میگه برو بمیر..هر دفه بعد بیس روزم ک شده میاد منت کشی ولی اندفه من دیگ کوتابیا نیستم چون ارزش نداره

2706