2733
2734
عنوان

خواهشا راهنماییم کنید خواهشا...

535 بازدید | 18 پست

شوهرم مشکوک به قند خون بالا شد رفت ازمایش داد ناشتا 92 بود a1c 5.4 بود و قند بعد ناشتا 119 یا 99 هست ...حتی رفته پیش دکتر ازمایشگاه گفته بود همه چی نرماله ...به یک دکتر تغذیه گفتیم برنامه تغذیه بنویس تا پیشگیری کنیم از دیابت ...بعد گفت مشخصات ازمایش قند بنویسید برام گفت دچار پری دیابته اعصابمونو خراب کرد...
بنظرتون سالمه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی قند خون ناشتا 92 باشه کافی و عالیه؟؟؟

اره دیگه یکمم پایینه..بین 90تا 110برای یک اقای بالغ نرماله..چه دیابتی؟؟ چرا چرت میگن اینا ..مردمو  تو ترس میندازن!

راحت باش عزیزم من کارشناس ازمایشگاهم ..مطمئن بهت میگم قند خونش عالیه!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2738
اره دیگه یکمم پایینه..بین 90تا 110برای یک اقای بالغ نرماله..چه دیابتی؟؟ چرا چرت میگن اینا ..مردمو &n ...

فداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااات بششششششششششششششششششششششششششم من

تو ازمایشگاه کار میکنی یا اطلاعاتش داری عزیزم

تا پارسال حدود 10سال کار کردم ..دیگه باردارم نمیرم... حالا ببینیم تا بعد چی میشه

اره دیگه یکمم پایینه..بین 90تا 110برای یک اقای بالغ نرماله..چه دیابتی؟؟ چرا چرت میگن اینا ..مردمو &n ...

آجی قند خون بعد از صبحانه تا خود شب بخوری و.... چند باید باشه؟؟؟

آجی قند خون بعد از صبحانه تا خود شب بخوری و.... چند باید باشه؟؟؟

بهترین سنجش قند خون همون قند خون ناشتا یا FBS هست اگر نرمال باشه یعنی دیابت ندارید تست دیگه ای لازم نیست اگر بالا باشه یا در باردای و اینا بنا به تشخیص پزشک تست تحمل به گلوکزانجام میشه..یعنی کسی که صبحانه و نهار خورده دیگه تست قند خونش معنی ارزشی نداره..ولی چندتا حدول هست واستون میزام که استاندارد رو نشون میده

2706