2737
2734
عنوان

یه مشورت

124 بازدید | 8 پست

داداشم 18 سالشه قصد داره بره کلاس گیتار ولی باید برای کنکورهم بخونه خوبه بره کلاس گیتار یا تمرگزش بهم میریزه .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

خوبه مگه چقدر وقتشو میگیره نیازی نیس آدم تک بعدی بشه سال کنکور میشه زندگی عادیشو بکنه درسشم بخونه اصلا برا حفظ روحیه واجبه که کنارش کارای دیگه هم بکنه

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه برای رتبه ی خوب و رشته ی توپی میخواد کنکور بده که باید قید کلاس گیتارو بزنه چون اگه بخواد حرفه ای گیتار یاد بگیره باید روزی چند ساعت تمرین داشته باشه

اکثر کسایی که کلاس گیتار میرن اولش ذوق و شوقشو دارن بعد که میرسن به مبحث تیراندو و جاهای سختش دیگه بیخیال میشن... باید یه مدت بره ببینه واقعا علاقه داره یا نه!!!

اگه خیلی اهل یه ریز درس خوندن نیستو واسش مهم نیست هر دانشگاهی ک قبول بشه و هر رشته ای، خب بره کلاس گیتار و برنامه ریزی کنه واسه درس و تمرین

2738
کنکور تفریح بردار نیست

بنده با تمام تفریحاتم که تازه به دلیل استرس بیشترشم کرده بودم رتبه ۱ دکترا شدم  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل