2733
2734
عنوان

حکم خشک کردن درخت چیه دوستان؟

7148 بازدید | 53 پست

سلام

میرم سر اصل مطلب 

دم خونه ما یک درخت هست که پیارسال کاشتیم .هنوز کوچیکه .قدش صد و پنجاه و قطر تنه اش ده سانت ایناس . درخت معمولی و بی ثمر هم هست یعنی میوه نمیده . من دوسش دارم به خدا ؛ بهش رسیدگی میکنم هر روز دو نوبت آب میدم. اما 

اما

اما

از اونجایی که من با خانواده شوهرم قطع رابطه و دشمن خونی هم هستیم و اونها در ریزترین های زندگی ما دخالت میکنن و شوهرمو میندازن به جونم ٬ این درخت شده اهرم فشار و باعث حرف و حدیث . بماند که چی میگن و چه کار میکنن .فقط بدونید روزی نیست که بابت این درخت من جواب پس ندم به شوهرم .

البته شوهرم با من و پسرم زندگی نمیکنه ٬ خونه ننشه ) اما هر روز سرکشی میکنه و وای از این یگ‌ وجب درخت که شده مصیبت زندگی من !!! 

به خدا خنده دار نیستا. نحندید .دغدغم هم کم نیست .انقدر زیاده که خدا عالمه.ولی اینم شده غوزه بالاغوز

حالا چند روزه پیش خودم میگم یک کاری کنم از بین بره اصلا. چه غلطی کردم درخت کاشتم .ولی میترسم .حس بدی بهم دست میده .میگم نکنه بدبیاری بیاره .یا گناه باشه و یا ....

کسی میدونه حکمش چیه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیدونم والا فقط میدونم اگه حتی یه شاخشو بشکنید شهرداری جریمه میکنه

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2738

دم خونه همسایمون یه درخت چندساله بلند بود که کامیون اومده بود به زور رد شه زده بود ازریشه درش آورده بود ..مردم پلاکشو داده بودن به شهرداری میگفتن شاید تا ۲۰ میلیون جریمه ش کنن

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
بزار زمستون که خشکه ببرش الان درخت زنده را نبر

نمیخوام‌ ببرم 

گفتم وایتکس بریزم پاش خشک شه . یکطوری خیلی سری کع کسی نفهمه چی شد 

گناه نداره؟ زمستونم که بشه خوابه زنده اس . فقط خوابه 

ای خدااااا

بدبیاری اینه که تو بخاطر درخت حرف بشنوی دورش یه چاله عمیق بکن ریششو در بیار بزار تو یه سطل بزار تو پ ...

بشه که خوبه .‌کلا نمیخوام اتو دستشون بدم . شوهره دیووونه اس .کار دستم میده

نمیخوام‌ ببرم  گفتم وایتکس بریزم پاش خشک شه . یکطوری خیلی سری کع کسی نفهمه چی شد  گناه ن ...

نه اینکارو نکن گناه داره ..یا درش بیاربزار تواین گلدونای خیلی بزرگ یا بده به کسی..حالا چرا گیرمیدن ؟

2706