2737
2734

من همیشه میخوردم شبی یدونه سر وقت میومد،،، اما این ماه دکترم گفت شبی دوتا، از شب 18 شروع کردم شب 24 دل درد شدید گرفتم طوری که گفتم الان پری میاد،،، ولی الان با امروز دو روز عقب انداختم یعنی باردارم؟ 

تا ده شب بايد بخوري نه چون دوتا خوردي احتمالا درداي پري زودتراومده سراغت شايدم باردارباشي صبركن

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تا ده شب بايد بخوري نه چون دوتا خوردي احتمالا درداي پري زودتراومده سراغت شايدم باردارباشي صبركن

آره عزیزم ده شب خوردم، روهم 20 تا دونه،،، آخه اینقدر دردم شدید بود گفتم الان پری میشم، زنگ زدم به ماما کلینیک گفت میخای پریود بشی، اما دو روز عقب انداختم، دعا کن باردار باشم، 4ماه اقدام بودم،، گفت باید iui کنی

ببخشید شما که تنبلی دارید،  پریوداتون دیربه دیر هست؟  تا حالا پیش اومده بیشتر ماه رو خونری ...

برای من پیش اومده ۲بار در ماه پریود شدم که دکترم قرص داد قطع شد اسم قرص و یادم نیست

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
من ۱۰شبی شبی یه دونه خوردم دکترم گفت اگه درد داشتی بعد از خوردن اینا هیوسین بخور وقتی باردار شدم درد ...

یعنی چی عزیزم، یعنی استفاده میکردی باردار شدی،، بعد تو بارداری هیوسین خوردی؟ 

2738

انشاءالله که باردار باشی ، من دوفاستون نخوردم ، اما اگر میخوای باردار بشی زود،،، از روز دهم پریودی تا بیستم یک شب درمیون نزدیکی داشته باش و بعدش نیم ساعتی دراز بکش

تا توانی دلی به دست آور ، دل شکستن هنر نمی باشد
یعنی چی عزیزم، یعنی استفاده میکردی باردار شدی،، بعد تو بارداری هیوسین خوردی؟ 

ن من تنبدی داشتم دکتر همراه با دوفاستون هیوسین داد گفت ممکن بعد از خوردنه اینا زیر دلت احساس درد کنی در اینصورت هیوسین و بخور تا۲تادرروز جا داره...یعنی فکرکنم چون ۲تا خوردی اینجوری شدی 

آره عزیزم ده شب خوردم، روهم 20 تا دونه،،، آخه اینقدر دردم شدید بود گفتم الان پری میشم، زنگ زدم به ما ...

عزیز با چهار ماه اقدام چرا گفته باید آی یو آی بشی؟؟؟؟زود نیست

یه صلوات برام میفرستی دوست خوبم
همیشه تا قبل قرص اینطوری بودید؟ من ۴ساله اینطوریم، اونوقت مشکلشون تنبلی بوده؟

تنبلی دارم فقط یکی دوماه اینجوری شدم..عفونت نداری؟فیبرم؟حتما برو دکتر

تنبلی دارم فقط یکی دوماه اینجوری شدم..عفونت نداری؟فیبرم؟حتما برو دکتر

سونوگرافی دادم دکتره گفت هیچی نیست، از همین که هیچی نیست و اینطوریم در عجبم، ۳تا دکتر هم رفتم  تنبلی با سونوگرافی مشخص میشه؟ 

2706