2726
عنوان

به نظرتون دارم بد جنسی میکنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 19 پست
اخه سقطش مربوط میشه به تقریبا پنج سال پیش من بچم یک سال و نیمه

گناه داره عمت. نمیتونه باردار شه شاید دیدن این صحنه ها. مثلا بارداری و زایمان شما ناراحتش میکنه  من بودم بدون توقع باهاش مثل سابق رفتار میکردم 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه سقطش مربوط میشه به تقریبا پنج سال پیش من بچم یک سال و نیمه

حق بده بهش      ایشون دیگه نمی تونن بچه دار بشن              خودت رو بگذار جاش              مادر شدن رو دیگه باید فراموش کنه
من بودم بهش حق میدادم      شاید اگه کس دیگه بود با شرایط دیگه   نه        ولی من به ایشون حق میدم
الان هم که خودت داری میگی  دیگه کامل رحم ش رو در آوردن    >>>>>>       منصف باش  تو روخدا  

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2728
گناه داره عمت. نمیتونه باردار شه شاید دیدن این صحنه ها. مثلا بارداری و زایمان شما ناراحتش میکنه &nbs ...

موافقم

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد