1147
1341

همسرم اعسارزده دوماهه حالا وقت رسیدگی رو گذاشتن واسه آبان ماه یعنی تقریبا ۵ یا۶ماه واسه یه اعسار زمان باید تلف شه؟

مطمئنم کمکم میکنی خداجونم🤗😇😍😚

اعسار یعنی چی؟ 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

عزیزم دقیقا یادم چقدر بود نمیاد اما اره طول میکشه تا رای دوباره بدن

حالا بعد رای دوباره، تو تجدید نظر میدی و اونم حدودا شاید یکماه اینا برای من طول کشید

من انتقام دلم را ز هجر ميگيرم/شبي كه لب بگذارم بر آستان لب ش
1350
عزیزم دقیقا یادم چقدر بود نمیاد اما اره طول میکشه تا رای دوباره بدن حالا بعد رای دوباره، تو تجدید ن ...

ممنون....بعدش چه اتفاقی میوفته گلم؟میشه بپرسم واسه شما چقدر پیش قسط درنظرگرفتن؟چن ماه یه سکه؟

اعسار یعنی توانایی پرداخت مهریه رو نداره دادگاه واسش قسط بندی کنه

اها مرسی عزیزم

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
1307
ینی مرد میگه من قدرت پرداخت مهریه رو ندارم به اون شکل

ممنون عزیزم

ممنون....بعدش چه اتفاقی میوفته گلم؟میشه بپرسم واسه شما چقدر پیش قسط درنظرگرفتن؟چن ماه یه سکه؟

خواهش میکنم برای من ۱۰ سکه اولیه و هر شش ماه یکبار در نظر گرفتن که بعد تجدید نظر که همسر سابقم داد دادگاه رای به ۵ سکه اولیه و هر شش ماه یکبار سکه رای داد

من که دوباره تجدید نظر دادم دیگه رای دادگاه تغییر نکرد

ولی همین که مدت زمان دادن بهش برای پرداخت مهرمو در قبال طلاق بخشیدم و جدا شدم چون میدونستم اگر یه قرون مهر بده دیگه طلاق بده نیست و ازون ورم حکم ناشزه بودنم می اومد و دیگه باید چند مدت عذاب بکشم

خواهش میکنم برای من ۱۰ سکه اولیه و هر شش ماه یکبار در نظر گرفتن که بعد تجدید نظر که همسر سابقم داد د ...

همسرتون مال واموالی داشتن؟ممنون که جواب دادی عزیزم....من عقدم حق حبس دارم میتونم امیدی به گرفتن مهریه داشته باشم؟

1226
چقد بد دادگاه خیلی طولانی میکنه زجرکش میکنه آدمو ☹️

امیدوارم هیچکس در روند اداری دادگاه قرار نگیره

تو بحث مهر هم دیگه خیلی خیلی رعایت مرد رو میکنن

نمیگن که زن هم باید زندگیشو بگذرونه

بله عزیزم داشتن اما خونه رو طوری زیر سیبلی رد که خودمم نفمیدم مغازه هاش هم همه سرقفلی بودن و اثبات ...

ممنون😗😗😗😗😗😗😗😗انشالاخوشبخت بشی

بله عزیزم داشتن اما خونه رو طوری زیر سیبلی رد کرد که خودمم نفهمیدم مغازه هاش هم همه سرقفلی بودن و ...

خب یه سوال چرا درخواست طلاق ندادی بگی که درعسروحرجی؟

1335