2737
2734

ما 4سال پیش عروسی کردیم و رفتیم هتل

ولی دلیل داشت

چون خونه خودمون تهران بود ولی عروسیمون اصفهان

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه مورد دیدم رفتن.البته اونا خونه شون آماده نبود چون زود عقد و عروسی رو با هم گرفتن و بعدشم مدت کوتاهی انگار مثل عقدیا بودن تا رفتن خونه خودشون

ولی فکر کنم علت اصلیش اینه که میخوان کم کم رسم مشایعت عروس و داماد تا خونه شون و دیدن جهیزیه به همین بهانه رو بردارن که به نطرم کار بسیار خوبیه

2731
چرا میرن هتل؟ یکی توضیح بده گفتم که اینی که من میگم تو شهر خودشون هستن خونه هم دارن

اها

اگه خونشون هم تو همون شهره لابد تقلید از خارجیهاست! 

ولی خارجیها عروسی رو تو هتل میگیرن و برای خانواده ها هم اتاق میگیرن که خرجش خیلی بالا میشه

اینا نصفشو اجرا میکنن لابد

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
اره دوستم یه خواستگار پروبا قرص داره که خانوادش اصرار دارن ازدواج کنه پسره بهش گفته یه هتل تو رامسر ...

اسمش چیه

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

عروسی مام تو هتل بوددشبم اونجا موندیم رامونم دور نبود .اره قشنگه دیگه اتاق برای عکس و فیلم اخر شب

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2738

من عروسیم شهری بود که پدر مادرم بودن و خانواده همسرم فامیلهاشون اونجابودن شب عروسی خانواده خودم هتل گرفتن رفتیم چون خونه خودم شهردیگه ای بود هشت سال پیش بود عروسیمون

هرچی آرزوی خوب مال تو 

مثل این که خیلی سال پیش ها عروس و داماد تنها سوار ماشین عروس نمیشدن؛بلکه یه قومی از خانواده داماد همراهیشون میکردن!!!

بعد یه سریا واسه این که کسی نشینه شروع کردن به پر کردن عقب ماشین با بادکنک که کسی نتونه بشینه

اینم مثل اونه به نظرم

اوه مای گاد، به اینش فکر نکرده بودم، ولی مراسم عروس کشون خیلی ضایعه اس واقعا

والا ما که رفتیم هتل اما بازم تا دم در اومدن دنبالمون، وقتی مطمئن شدن ما رفتیم تو ، بعد رفتن!

2706