2737
2734

نه

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره دوستم یه خواستگار پروبا قرص داره که خانوادش اصرار دارن ازدواج کنه پسره بهش گفته یه هتل تو رامسر هست برای عروس دومادا و شب عروسی وان شیر داره و اینا گفنه میبرمت اونجا😐😐😐

ما فروردین ۹۳ عروسیمون بود شب رفتیم هتل

چون خونه خودمون دور بود و خونه مامان باباهامونم کلی مهمون که از راه دور اومدت بودن مونده بودن.نمیشد که بریم اونجا!اشکالش چیه؟

شاید خونه خودشون دوره یه شهر دیکس ولی بخاطر خونواده ها اونجا کرفتن  شبن اخر وقت بجا رفتن میرن ...

نه خودشون خونه تو شهر خودشون داشتن، خانواده هر دو طرف هم پولدار و سرشناس، بابای دختره کتابفروشی بزرگ داره با ده بیست تا کارمند، بابای پسر هم پزشک متخصص

2738
نه خودشون خونه تو شهر خودشون داشتن، خانواده هر دو طرف هم پولدار و سرشناس، بابای دختره کتابفروشی بزرگ ...

پس رفتن لاکچری بشه مثلا 

مث دوستمون ک میکه وان شیرر اره هتل شب عروسی😂

نشنیدم

تو فیلم خارجیا دیدم

خیییلی لاکچری تو هتل برگزار میکنن و مهموناشونو و خودشون تو هتل میمونن اکثرا هتلای ساحلیه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2706