2737
2734
عنوان

فردا میرم آزمایش

219 بازدید | 31 پست

آزمایش تعیین جنسیت دکترم ک گفت زود نیست و ۹۰درصدیه

هم برای تشکیل قلب میرم هم آزمایش تعیین جنسیت 

دوروز طول میکشه تا جوابش 

آخ جون زود میرم. سیسمونی میخرم😊😊😊😊😊😊😊

پسرم مامان نسترن و بابا شهاب با کلی ذوق منتظرتن💑💑

منم سر ۳قلوهام رفتم خیلی حال میده😁😁😁

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم سر ۳قلوهام رفتم خیلی حال میده😁😁😁

ای جونم سه قلو داری؟؟؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2738

چجوری معلوم میشه اخه

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
وااااای سه قلو داری؟؟؟با دارو باردار شدی یا طبیعی سه قلو شد؟؟جنسیتشون چیه؟؟

داشتم . ۱۶هفته سقط کردم...

طبیعی باردار شدم... ۲تا پسر ۱دختر

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
ای جونم سه قلو داری؟؟؟

ن عزیزم داشتم سقط شدن❤

ن عزیزم داشتم سقط شدن❤

انشالله خدا بهت گوگولی مگولیشو میده عزیزدلم منم یکی سقط کردم ۱۷ هفته،دلیل سقطت چی بود چند هفته سقط شد عزیزم؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
ایشالا یه سالم و صالح بیاری دوباره. اییییییییییی خددددااااااا منم دوقلووووو می‌خوام م م م م م م&nbs ...

ان شالله خدا هرچی خواست بده ولی ۴قلو بهم بده تا عمر ذارم ممنونشم ک رحمتش و نعمتش برام تموم میکنه...

ان شالله ک اگه قسمتته بهت بده

2706