2726
عنوان

کمککککک خیلی نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 46 پست
این حرفای چرت و پرتو از کجاتون در میارین ۸۰درصد خانومای باردار در طی بارداری عفونت میگیرن پس الان ب ...

ولی منم شتیدم اگه نفهمیمو درمان نشه خیلی ممکنه بد باشه  منم نه روز دیگه فقط مونده

خدایا شکرت
الکي نمي گم گلم،دقيقا به همين علت دکترم منو سز کرد

دکترت مشکل داشته اکثر خانمهتی باردار عفونت دارن  خیلیاش درمان میشه و تو مواردی که درمان نمیشن و نزدیک زایمانه سزارین میشن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این حرفای چرت و پرتو از کجاتون در میارین ۸۰درصد خانومای باردار در طی بارداری عفونت میگیرن پس الان ب ...

عزيزم مثل اينکه کلا دکتر من حرفاش خيلي چرت و پرته،احتمالا هم بيخود بابت عفونت منو سز کرده،پس استارتر عزيزم من ازت عذرخواهي مي کنم به حرفاي خانماي ديگه توجه کن اطلاعتشون درست تر از منه

2728
من ۳۲هفتم دکتر معاینه کرد گف عفونت داری اگ خوب نشم قطعا سزارین میکنن ینی؟

نوع عفونتت که معلوم نیست اگه خیلی حاد باشه سز میکنن که کم پیش میاد. ازدکترت بپرس چیکار کنی بران بهتره . عنبرنسا هم دود بده خیلی تاثیر داره

درمان نشدی قبل زایمانت؟ زایمانت طبیعی بود؟

نه دکتر چیزی نداد بهم

اره زایمان طبیعی

منم تقریبا یکی دو هفته تا زایمان موند بود

البته احتمال میدم شدت عفونت کم بود

ولی دکتر در برگه که برای زایمان داد بهم نوشته بود بتادین استفاده شود

بعضیا دارن گلم عنبرنسا بگیر دود بده توخونت. بزار بهت بخوره زیاد نباشه نفست بگیره.فکرنمیکنم بچه بگیره

اتفاقا عنبرنسا برا باردار خیییییلی بده

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

ببين من پزشکم واقعا پزشک خوبيه،پيرمرد پولداره احتياجي نداره به خاطر پول بخواد سزارينم کنه،خيلي هم معروفه تو اصفهان،دکتر رقايي

الان خانما مي ريزن سرم کتکم مي زنن ولي واقعا دلم نمياد نگم،خيلي جدي پيگيري کن زيربار عبور بچه از يه کانال عفوني نرو

ببین منم هفته آخر عفونت گرفتن. پیگیری نبودم. بچپ از عفونت واژگان خورده بود. یه هفته بستری شد موقع تولد. ترو خدا پیگیر باش

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2706