2703
2553
عنوان

پسوریازیس

217 بازدید | 15 پست

دوستان یه مدتیه  انگشت اشارم اطراف ناخونش قرمز شده و کمی ملتهب جدیدا پوست پوست میشه و حالت خشک داره تقریبا اندازه ی یه بند انگشتمه  خارش و درد هم نداره کسی تجربه ی این بیماریو نداره؟

من ۲۰ ساله دارم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من پشت سرمه تو کف سرم.

یه داروی دست ساز میده موقت خوب میشه ولی بازم برمیگرده کلا درمان قطعی نداره فقط موقته درمانش و باید همیشه کنترل بشه

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
2720

سر و زانو و دور گوشمم بود  ولی سدم با شامپو مخصوص خوب شد  البته تا زمانی که بزنم اون شامپو خوبم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
من پشت سرمه تو کف سرم. یه داروی دست ساز میده موقت خوب میشه ولی بازم برمیگرده کلا درمان قطعی نداره ف ...

شامپو  کلتار بزن خوب میشی 

2714
چی هست؟

گیاهیه  من از بچگی این بیماری واشتم ولی دکترای شهرستان بهم میگفتن قارچ...تا اینکه تهران بهم گفت پسوزیاریس  وبا ین شامپوی لرزون که ۷ تومن کلا سرم خوب شد ...در حالیکه ده سال پیش شامپو میردم ۲۰ تومنی

من هنوز دکتر نرفتم بینم‌چیه سرچ کردم تو گوگل به پسوریازیس شک کردم

عکسشو بفرست ببینم چیه نه بابا هر چی که پسوزیاریس نیست

نمیدونم هنوز دکتر نرفتم ولی عکسهایی که تو نت دیدم بیشتر به پسوریازیس میخوره

مطمئن باش اگزماس نه پسوریازیس،من خودم اگزما دارم

خدا جون به هر کی انتظار بچه میکشه یه نی نی سالم بده       
عکسشو بفرست ببینم چیه نه بابا هر چی که پسوزیاریس نیست

بلد نیستم عکس بفرستم  ولی عکس شو که گرفتم زیاد معلوم نبود چربش کردم الان نسبتا خوبه حالت پوست پوست و قرمزی یو نداره

2706