2733
2734

از زمانی که من بچه بودم یکی از آشناها منو واسه پسرش میخواست و پسرش از همون بچگی دیوانه وار منو دوست داشت ولی خوب من بچه بودم هستید بگم؟؟؟؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وقتی بزرگ تر شدم چون اون پسر جز معیارهای من نبود خودمو کلا زدم به اون راه تا زمانی که پسرش اومد جلو و گفت کوری نمیبینی من عاشقتم و این حرفا و همه فامیل هم میگفتن نمیبینی پر پر میزنه

2738

بعضيا بد عاشق ميشن😂😂😂

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️

حالا مامانش اومده مثلا اشتی و چه چه و به به که من واسه پسرم زن انتخاب کردم و عروس اینجور و اونجور و تعریف منم بهش گفتم من حرفایی که در مورد من زدی رو فراموش کردم و بخشیدم

میخواد مثلا تو بری و حسرت بخوری که چرا قبول نکردی اگه شوهرت براش مهم نیست که بری برو و نشون بده که برات اصلا مهم نیست 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
2706