2410
2553
دوستان سود پول میاد تو کارتتون یا میره رو همون پولا که تو بانکه ؟

یه کارت میدن که سود رو به اون کارت واریز میکنن

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا بانک خیلی خوبه اونم آینده که سود میده من ۴۰۰ گرم طلا دادم رفت مغازه خریدم ولی ۲۲ تومنم داشتم قایمکی ولی فقط ۷ تومنشو از طلاهام برداشتم والا پول داشتن یه چیز دیگست

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2456
دوستان سود پول میاد تو کارتتون یا میره رو همون پولا که تو بانکه ؟

به کارت میاد.بانک ازت شماره کارت میگیره

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2714
شوهرم میگه بزارش روحساب من    گفتم بدمش گوشواره پول کمی هم هست طلاهامو واسه ماشین فروختم&n ...

نه نده به شوهرت تا میتونی حسابتو از شوهرت جدا کن بدون چقد خرج کردی اگه مثلا خونه میخره کمک میکنی اونقدشو بزنه به اسمت

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
طلا در صورتی ک پولتو حالاحالاها لازم نداشته باشی،من اومدم تو اوج گرونی ک 490بود طلاخریدم الان هم پول ...

الان گرمی چنده طلای خام

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
2706