2733
2734

تاجایی ک من میدونم فیروزابادی واسه نازاییه..یعنی دکترت بگه کاری از دستش نمیاد انجام بده دیگه وبری پیش اون..ولی کرباسی نه

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط کرباسی 

مجد زاده که اصلا دود و برش نرو

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
2728
تاجایی ک من میدونم فیروزابادی واسه نازاییه..یعنی دکترت بگه کاری از دستش نمیاد انجام بده دیگه وبری پی ...

من سقط داشتم باید باردار شم تحت نظر باشمو دارو بم بدن بنظرت کدوم برم؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
من سقط داشتم باید باردار شم تحت نظر باشمو دارو بم بدن بنظرت کدوم برم؟

من میدونم ک فیروزابادی دکتر خیلی خوبیه..یعنی بعد از افلاطونیان وکریم زاده واینا..این دکتر خیلی خوبه

منم یزدی هستم ولی ساکن تهران 

بیا دوست شیم 

انشاالله دوسال دیگه برا زندگی میام یزد 

اگه غمت نیست بری پیش دکتر مرد یه دکتر خوب بهت بگم 

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
2738
تاجایی ک من میدونم فیروزابادی واسه نازاییه..یعنی دکترت بگه کاری از دستش نمیاد انجام بده دیگه وبری پی ...

عزیزم شماره ازش نداری هر چی هست بر نمیدارن

منم یزدی هستم ولی ساکن تهران  بیا دوست شیم  انشاالله دوسال دیگه برا زندگی میام یزد  ...

من یزد میخام عزیزم

عزیزم شماره ازش نداری هر چی هست بر نمیدارن

نه والا من ی دفعه شمارشو ازنت برداشتم زنگ زدم گفتن باید دکترتون بگه کاری ازمابرنمیاد بفرستنتون پیش خانوم دکتر

مرد منظوره گیج شدم بخد

ببین گیج شدن نداره که 

من تا پارسال یزد بودم و زندگی میکردم عروس تهران شدم 

دکتر کرباسی و ارجمند(آقا هستن) بهترین دکتریای یزد هستن 

الان مشکل چی داری؟،

من یزد میخام عزیزم

خب منم گفتم یزد نگفتم که جای دیگه 

ببین گیج شدن نداره که  من تا پارسال یزد بودم و زندگی میکردم عروس تهران شدم  دکتر کرباسی ...

کرباسی زنه عزیزم

2706