1472
1459
عنوان

خانما چه تلی دارید؟

148 بازدید | 27 پست

من هر تلی نصب میکنم نمیشه

بدون ویی پی ان یه تل معرفی کنید که کار کنه

و سرعتش خوب باشه مرسی

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

تله پلاس

برای سلامتی اقا امام زمان یک صلوات بفرستید لطفا فراموش نکنید با هر گناهی که از ما سر میزنه دل اقای مهربونمون میشکنه برای تعجیل در ظهور لطفا از خودسازی خودمون شروع کنیم

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473
8

رد گرام

بعد از ی سقط و با وجود رحم دوشاخ مهرماه  میرم واسه اقدام دعاکنید خدابهم ی جفت دوقلو پسر و دختر سالم بده قول میدم قدرشونو بدونم میشه واسه حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی؟❤💋دعا کنید این ماه تیکرم واقعی بشه خداجونم میدونم ک ناامیدم نمیکنی🙏
رد گرام نصبیدم نشد

چرا منم ک تازه نصب کردم

بعد از ی سقط و با وجود رحم دوشاخ مهرماه  میرم واسه اقدام دعاکنید خدابهم ی جفت دوقلو پسر و دختر سالم بده قول میدم قدرشونو بدونم میشه واسه حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی؟❤💋دعا کنید این ماه تیکرم واقعی بشه خداجونم میدونم ک ناامیدم نمیکنی🙏
1474
چرا منم ک تازه نصب کردم

از کجا گرفتی؟

پرووکسی نخواس

اها فک کنم سرعتش خیلی کند بود

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست
از کجا گرفتی؟ پرووکسی نخواس اها فک کنم سرعتش خیلی کند بود

دوستم واسم ریخت پروکس ی هم نمیخواد سرعتشم خوبه

من تل اصلی با فی لتر شکن  آیگر ام ویدیو گرام بزن

فیلتررر شکنت چیه؟

1450