1147
1273
عنوان

بچه ها کی همیشه حدساش درسته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12229 بازدید | 1832 پست
درمورد همسر ایندم بگو بگو کجا اشنا میشم شغلش چیه  و کی ازدواج میکنم      

حس میکنم تو شرایط خیلی خیلی غیر عادی میبینش و برخورد اولتون چندان دلچسپ نیست...فک کنم کارش اداری باشه ...نمیدونم بخدا   

کاش  یه نفر (ممد)سر زده از راه برسه با یه بغل اتفاقات خوب

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

بتظر خیلی اروم میای همیشه اماده کمکی،لاغری وگندمی،چشمای درشت ومشکیه،مهربونی و کم حرف،کسی از رازدلت خ ...

همش درست بود  فقط لاغر نیستم معمولیم ، چشمامم خیلی مشکی نیست

هنوزم آرامشم ولی دیگه کسی نیست که بهم بگهآرامشم

مهسا جان اگه میخوای ببینی در موردت چی فکر میکنه ذهنتو خالی کن بهش فکر کن و وقتی احساس کردی ارتباط برقرار شد سوالاتت رو بپرس امکان پذیره اولش سخته ولی بعد اینقدر راه می افتی با یه تمرکز کوچیک میتونی راحت فکر هر کی رو تو یه خط یا جمله بفهمی

حس میکنم مهربونی ارومی ب دل میشینی حس میکنم خیلییی با کمالاتی ترجیح میدی تو جمع خیلی متین و اروم باش ...

ممنون از حسای خوبت عزیزم بله درستن البته بخشایی که مربوط به خودمه اون به دل نشستن اینا رو ایده ای ندارم....

خب عزیزم پیش بینی برای آیندم نداری؟

بچه ها یکی خصوصیات اخلاقی منو بگه ببینم کی بلده 

متعهد

حساس

مهربون اما بعضی اوقات بدخُلق

یوقتایی حق به جانب

اعتماد به نفس پایین 

ظاهر بین 

:)                                                                        
1307
با عشقت ازدواج کردی و خیلی خوشبختی ... یکم خانواده ها مخالف بودن اما بهم رسیدین ... خیلی اهل کتاب ...

میشدباعشقم ازدواج کنم اما مخالف خیلی بود بهش نرسیدم،اهل کتاب خوندنم تقریبا،اصالتا تبریزی ام ❤❤❤

یه ماهی داشت میخواست آزاد باشه،میخواست دریا بره شاد باشه،میونشون یکم دوری فقط بودولی دریام یکم بی معرفت بود،دنبال ماهیه تا دریا رسیده،اما دریا هم ازش قطع امیده،هرکی برگشته نشونیشو نداره،یکی میگفت دیدتش بیقراره،مادری که جز خدا راهی نداره،احتیاجی به شناسایی نداره،چون قراره تویه انتظار بمیره،بایدم عشقشو اشتباه بگیره،بوشو حس میکنه تو همین حوالی،گریه میکنه واسه یه تُنگه خالی،میسپاره پیداش کنن میشینه هرجا،خونشو میبره تا نزدیک دریا،بی هوا براش میخواد غذا بریزه،هرکسی شبیه شه خیلی عزیزه،بس که تو دلش پر از غصه و درده،درد زانوهاشو هیچوقت حس نکرده،مادری که جز خدا راهی نداره،احتیاجی به شناسایی نداره،چون قراره تویه انتظار بمیره،بایدم عشقشو اشتباه بگیره💔 اگه امضامو دیدین میشه برای شهدا صلوات بفرستین؟!اخه خیلی مظلومن!فکراینکه ۱۷۵تاجوون دست بسته بخاطراین خاک زنده به گورشدن قلبمو تیکه تیکه میکنه 💔
منم حدس بزن😭😭😭😭

ازدواج میکنی حدود یک سال دیگه و زود بچه دار میشی بچه اولت پسره ...

شوهرت خیلی مرد خوبیه و کاری و خانواده دوست ...

خودت تازه درست تموم شده ، درون گرا هستی ...

کدوماش درسته ؟ یا همش اشتباه ؟

1226

بچها موضوع چیه.

منم هستم راجع به منم بگید 😍✋

(نجيب_زاده).بیشترین عشق جهان را به سوی تو می آورم از معبر فریاد ها و حماسه ها، چرا که هیچ چیز در کنار من از تو عظیم تر نبوده است..که قلبت چون پروانه ای،  ظریف و کوچک و عاشق است🌱💚😌/ Honey your soul could never grow old it's evergreen, 😌baby your smile's forever in ma mind n memory 😭 ♥️ /دلم از تماشای چشمای تو یه حسی مثلِ پرگرفتن گرفت، چشای تو تا پیش چشم منه مگه میشه این حالُ از من گرفت، تمام وجودم رو هر ثانیه، تو دریای فکر تو حل میکنم، نگاه کن واسه اینکه تو بامنی چجوری خدارو بغل میکنم😭♥️
مهسا جان اگه میخوای ببینی در موردت چی فکر میکنه ذهنتو خالی کن بهش فکر کن و وقتی احساس کردی ارتباط بر ...

ینی چی عزیزم؟ میشه یکم بیشتر توضیح  بدی؟؟میدونی خیلی نگام میکنه جوری ک معذب میشم خیلی تو جمع ازم تعریف میکنه هر حرفی ک میزنه میگه بزار از فلانی هم ی نظری بپرسیم و کلی کارای دیگه همه میگن دوسم داره اما تا از زبون خودش نشنوم باورم نمیشه

کاش  یه نفر (ممد)سر زده از راه برسه با یه بغل اتفاقات خوب
همش درست بود   فقط لاغر نیستم معمولیم ، چشمامم خیلی مشکی نیست

واااااایییی 😍😍😍اخه خیلی حس خوبی بهت دارم عزیزم انگاری اینایی که گفتم به دلم افتاده بود

یه ماهی داشت میخواست آزاد باشه،میخواست دریا بره شاد باشه،میونشون یکم دوری فقط بودولی دریام یکم بی معرفت بود،دنبال ماهیه تا دریا رسیده،اما دریا هم ازش قطع امیده،هرکی برگشته نشونیشو نداره،یکی میگفت دیدتش بیقراره،مادری که جز خدا راهی نداره،احتیاجی به شناسایی نداره،چون قراره تویه انتظار بمیره،بایدم عشقشو اشتباه بگیره،بوشو حس میکنه تو همین حوالی،گریه میکنه واسه یه تُنگه خالی،میسپاره پیداش کنن میشینه هرجا،خونشو میبره تا نزدیک دریا،بی هوا براش میخواد غذا بریزه،هرکسی شبیه شه خیلی عزیزه،بس که تو دلش پر از غصه و درده،درد زانوهاشو هیچوقت حس نکرده،مادری که جز خدا راهی نداره،احتیاجی به شناسایی نداره،چون قراره تویه انتظار بمیره،بایدم عشقشو اشتباه بگیره💔 اگه امضامو دیدین میشه برای شهدا صلوات بفرستین؟!اخه خیلی مظلومن!فکراینکه ۱۷۵تاجوون دست بسته بخاطراین خاک زنده به گورشدن قلبمو تیکه تیکه میکنه 💔
1346