1345
1273
عنوان

بچه ها کی همیشه حدساش درسته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12229 بازدید | 1832 پست
مهسا دوستت داره ولی به ازدواج فکر نمیکنه شاید‌چون شرایطش رو نداره کیس های دیگه دوستی هم داره ولی با ...

اصلا  اهل دوستی نیست یکی از دلایلی ک دوسش دارمم همینه ...مرسی از وقتی ک گذاشتی عزیزم

کاش ی نفر (ممد)سر زده از راه برسه با ی بغل اتفاقات خوب

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
عزیزم در مورد منم بگو هر زمینه ای که دوس داری

حس میکنم مهربونی ارومی ب دل میشینی حس میکنم خیلییی با کمالاتی ترجیح میدی تو جمع خیلی متین و اروم باشی سع میکنی در کمال ادب رفتار کنی و حرف بزنی ادم ریسک پذیری نیستی

1307
درمورد منم میگفتی اسمش واینا.. 

اینوکدوم کاربرگفت؟

یه ماهی داشت میخواست آزاد باشه،میخواست دریا بره شاد باشه،میونشون یکم دوری فقط بودولی دریام یکم بی معرفت بود،دنبال ماهیه تا دریا رسیده،اما دریا هم ازش قطع امیده،هرکی برگشته نشونیشو نداره،یکی میگفت دیدتش بیقراره،مادری که جز خدا راهی نداره،احتیاجی به شناسایی نداره،چون قراره تویه انتظار بمیره،بایدم عشقشو اشتباه بگیره،بوشو حس میکنه تو همین حوالی،گریه میکنه واسه یه تُنگه خالی،میسپاره پیداش کنن میشینه هرجا،خونشو میبره تا نزدیک دریا،بی هوا براش میخواد غذا بریزه،هرکسی شبیه شه خیلی عزیزه،بس که تو دلش پر از غصه و درده،درد زانوهاشو هیچوقت حس نکرده،مادری که جز خدا راهی نداره،احتیاجی به شناسایی نداره،چون قراره تویه انتظار بمیره،بایدم عشقشو اشتباه بگیره💔 اگه امضامو دیدین میشه برای شهدا صلوات بفرستین؟!اخه خیلی مظلومن!فکراینکه ۱۷۵تاجوون دست بسته بخاطراین خاک زنده به گورشدن قلبمو تیکه تیکه میکنه 💔
ای جووونم مرسی بابت این حسای قشنگت کلی انرژی مثبت داشت  انشالله ک همینطور شه

قربونت برم امیدوارممم ایندت لبریز از حس خوشبختی بشه

1288
حس میکنم مهربونی ارومی ب دل میشینی حس میکنم خیلییی با کمالاتی ترجیح میدی تو جمع خیلی متین و اروم باش ...

مهسا حدس میزنی من اهل کدوم استان هستم؟ 

❤️شیرین تر از عسل است آن دو جام عسلی رنگ نگاهت❤️
منم بگو گناه دالم😭😭😭😭😭

با عشقت ازدواج کردی و خیلی خوشبختی ...

یکم خانواده ها مخالف بودن اما بهم رسیدین ...

خیلی اهل کتاب خوندن هستی و فکر میکنم شمالی باشی 

بگو کدوم هاش درسته ؟یاهمش اشتباه؟

من امسال کنکور دادم و اینکه دوست دارم برم سرکار اما نمیدونم چی میشه بنظرت من سر کار میرم 

تلاش کنی می ری 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قورباغه رو تخت طلایی هم بنشونی آخر میپره تو مرداب این دقیقا حکایت بعضی هاست ...تیکر تولد گلم پسرم نیکان جون 
بچه ها واسه منم بگید ، کلا هرچی به ذهنتون میرسه از کار از زندگی ، مرسی🌷

بتظر خیلی اروم میای همیشه اماده کمکی،لاغری وگندمی،چشمات درشت وتیره اس،مهربونی و کم حرف،کسی از رازدلت خبردارنیس ینی باهیشکی درددل نمیکنی

یه ماهی داشت میخواست آزاد باشه،میخواست دریا بره شاد باشه،میونشون یکم دوری فقط بودولی دریام یکم بی معرفت بود،دنبال ماهیه تا دریا رسیده،اما دریا هم ازش قطع امیده،هرکی برگشته نشونیشو نداره،یکی میگفت دیدتش بیقراره،مادری که جز خدا راهی نداره،احتیاجی به شناسایی نداره،چون قراره تویه انتظار بمیره،بایدم عشقشو اشتباه بگیره،بوشو حس میکنه تو همین حوالی،گریه میکنه واسه یه تُنگه خالی،میسپاره پیداش کنن میشینه هرجا،خونشو میبره تا نزدیک دریا،بی هوا براش میخواد غذا بریزه،هرکسی شبیه شه خیلی عزیزه،بس که تو دلش پر از غصه و درده،درد زانوهاشو هیچوقت حس نکرده،مادری که جز خدا راهی نداره،احتیاجی به شناسایی نداره،چون قراره تویه انتظار بمیره،بایدم عشقشو اشتباه بگیره💔 اگه امضامو دیدین میشه برای شهدا صلوات بفرستین؟!اخه خیلی مظلومن!فکراینکه ۱۷۵تاجوون دست بسته بخاطراین خاک زنده به گورشدن قلبمو تیکه تیکه میکنه 💔
1331