2726
عنوان

آی وی اف و میکرو ٩8

| مشاهده متن کامل بحث + 12454 بازدید | 727 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه هزینه تخمک کشی اونجاچطوریه چقده

گفتن حدود ده میلیون درنظر بگیرید، ولی همسرم بیشتر بخاطر اذیت شدنای من میگه اولین و آخرین باره، چون خیلی آمپولاش زیاده و آمپول هورمونی سیستم بدنو بهم میریزه

از آمپولایی که زدیدم بگین؟ کسی پروژسترون تا حالا زده؟ 

من سینال اف وhcg

دوتادیگه ک یه روز قبل تخمک کشی زدم یادم نیس ولی خییییلی درد داشت توبازو بود

خـدایا شکـرت❤ دلبندم بند بند دلت را به خـدایی بسپار که بیشتراز من هوایت دارد❤😊
شماکه پیش امام رضایی بروحرم دردودل کن با اقا😭😭😭

اتفاقا همین چند روز پیش تولد آقا بود، جاتون خالی حرم بودم، هروقت رفتم حرم دست خالی برنگشتم، از خودش خواستم مثل همیشه کمکم کنن

اتفاقا همین چند روز پیش تولد آقا بود، جاتون خالی حرم بودم، هروقت رفتم حرم دست خالی برنگشتم، از خودش ...

خوشبحالت واقعااا..هروقت رفتی برماهم دعاکن دامنمون سبزبشه گلم..التماس دعا..

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
اره

بعدانتقال باید چیزا نشاسته داربخوریم،بعد نشاسته دوقاشق تویه لیوان آب سرد بخوریم ک جا جنین محکم شه ولانه گزینی انجام‌شه

روتخمک کشی یه خانومه اومده بود جواب آز مثبت شده بود گفتم چی خوردی گف چیزا نشاسته دارزیاد بخور وچندتا دیگه گف من استرس داشتم یادم نی

خـدایا شکـرت❤ دلبندم بند بند دلت را به خـدایی بسپار که بیشتراز من هوایت دارد❤😊
من سینال اف وhcg دوتادیگه ک یه روز قبل تخمک کشی زدم یادم نیس ولی خییییلی درد داشت توبازو بود

من گونال اف میزدم خارجیه باهمون اچ سی جی همون امپولای بازوکه خیلی هم درد داشت برای منم

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
2706