2726
عنوان

آی وی اف و میکرو ٩8

| مشاهده متن کامل بحث + 12454 بازدید | 727 پست
سلام بچه ها  منم دو بار انتقال منفي داشتم البته قبلش هم اندومتريوزم رو عمل كردم، ميخواستم دربا ...

سلام گلم..ان شاءالله نتیجه بگیری به زودی..قبل اندمتریوزت انتقال داشتی نتیجه نگرفتی؟منم دارم😭😭😭

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اها..داداش منم واریکوسل داشت عمل کرد خانومش باردارشد..ولی خرنوب نمیدونم چیه گفتش زیادمصرف کرده توی ن ...

خرنوب یک ماهی میشه مصرف داره میکنه، فعلا که نتیجه نگرفتیم، انشالا با همین اولین میکرو جواب بگیریم

آره بخدا شوهرم همین میگه،من میگم درعوض بچه دارمیشیم یادمون میره

شوهرمنکه میگه این بچه گرونی درمیاد بزارفقط بیادهمین اول میزنمش😂😂😂😂😂😂تادلم خالی شه..گفتم اتفاقابیاد اصلادلت نمیادنگاه چپ بش بکنی روی چشت راش میبری بزوربه دستش اوردی😂😂

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
2728
یبارخوردم همش گلاب به روت بالااوردم همش

😂😂من ازترس اینکه شکمم آب نیاره روزی چهارتا میخوردم وقتی پریودشدم نخوردم

کلابخوری خوبه واس خودمون ک انتقال داریم دکتربهم گف

خـدایا شکـرت❤ دلبندم بند بند دلت را به خـدایی بسپار که بیشتراز من هوایت دارد❤😊
😂😂من ازترس اینکه شکمم آب نیاره روزی چهارتا میخوردم وقتی پریودشدم نخوردم کلابخوری خوبه واس خودمون ...

اپ پزشوخوردی یا نیمرو؟نیمروشومیخورم ولی اب پزنه😭😭😭

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
خرنوب یک  ماهی میشه مصرف داره میکنه، فعلا که نتیجه نگرفتیم، انشالا با همین اولین میکرو جواب بگی ...

ان شاءالله عزیزم توکلت به خدا..به زورم نمیشه ازخداخواست😭هروقت صلاح دونست ومارولایق مادرشدن دونست میده..ان شاءالله

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
شوهرمنکه میگه این بچه گرونی درمیاد بزارفقط بیادهمین اول میزنمش😂😂😂😂😂😂تادلم خالی شه..گفتم اتفاقا ...

😂😂😂😂منم ب شوهرم‌میگم بخاطرش کلی پول خرج کردیم باید قدرش بدونیم

شوهرمنکه میگه این بچه گرونی درمیاد بزارفقط بیادهمین اول میزنمش😂😂😂😂😂😂تادلم خالی شه..گفتم اتفاقا ...

😀😂، خداییشم خیلی خرج داره، انشالا حداقل همه مون نتیجه بگیریم با این همه خرج و مخارج زیاد

اپ پزشوخوردی یا نیمرو؟نیمروشومیخورم ولی اب پزنه😭😭😭

من آبپزخوردم،نیمرو هم خوبه چشات ببند فک کن پیتزاس بخوری😂😂

😀😂، خداییشم خیلی خرج داره، انشالا حداقل همه مون نتیجه بگیریم با این همه خرج و مخارج زیاد

واقعااا..ان شاءالله..شوهرم میگه اگه نتیجه نگرفتیم دیگه نمیریم تایسال دیگه😭😭😭

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
ان شاءالله عزیزم توکلت به خدا..به زورم نمیشه ازخداخواست😭هروقت صلاح دونست ومارولایق مادرشدن دونست می ...

آره توکلم به خداست، هرچی صلاحه همون بشه 

ایییییی نگودلم شورمیخوره..بایدبگم شورم محلیشوپیداکنه برام

😂😂حالابعد انتقال باید نشاسته توآب حل کنیم بخوریم،بقول شوهرم باید تحمل کنی الکی هزینه نکردیم😢

واقعااا..ان شاءالله..شوهرم میگه اگه نتیجه نگرفتیم دیگه نمیریم تایسال دیگه😭😭😭

باز خوبه شوهر شما گفته یک سال دیگه، شوهرم من که گفت اولین و آخرین باره

2706