2726
عنوان

آی وی اف و میکرو ٩8

| مشاهده متن کامل بحث + 12454 بازدید | 727 پست
هایپر شدین سخت بود،معمولا خیلیا هایپر میشن، منم فردا برم تخمک کشی معلوم میشه، خداکنه هایپر نشم 

نه سخت نیس فقط مایعات شور..پروتئین مثل سفیده تخم مرغ نمک بزن بخور..به من گفت روزی۷-۸سفیده تخم مرغ بخوری ولی من چندروزاول حالت تهوع داشتم اصلابدم افتادازتخم مرغ نتونستم نخورم😭😭😭

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها  منم دو بار انتقال منفي داشتم البته قبلش هم اندومتريوزم رو عمل كردم، ميخواستم دربا ...

سلام عزیزم،ان شاالله اینبارمامان میشی😍

خـدایا شکـرت❤ دلبندم بند بند دلت را به خـدایی بسپار که بیشتراز من هوایت دارد❤😊
2728
نه سخت نیس فقط مایعات شور..پروتئین مثل سفیده تخم مرغ نمک بزن بخور..به من گفت روزی۷-۸سفیده تخم مرغ بخ ...

وااای اسمش سفیده تخم مرغ میاد من حالم بدمیشه😖

اره مشخص میشه بهت میگن..همون فرداهم بپرسی بهت میگن چندتاتخمک داشتی پسفردابری بهت میگن چندجنین تشکیل ...

انشالا، همچنین شما، من مشهد هستم،کلینیک ارمغان میرم، شما کدوم شهر هستید

ما زود متوجه شدیم همسرم مشکل داره، نزدیک یک سال بود اقدام کردیم دیدیم نتیجه نگرفتیم رفتیم دمتر متوجه ...

اها..داداش منم واریکوسل داشت عمل کرد خانومش باردارشد..ولی خرنوب نمیدونم چیه گفتش زیادمصرف کرده توی نت سرچ کن میاد برای مردخوبه برااسپرم..سرچ کن ازعطاری بگیربده بخوره..ان شاءالله نتیجه بگیرین

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆

دوستان از آمپول هایی که زدید بگین چیا بوده، چندتا بوده؟ من فقط از آمپول پروژسترون میترسم، مثل اینکه چند روز قبل از انتقال میدن تا بعد از بارداری، کسی تا حالا این آمپولو زده، واقعا درد داره، تا همین الانشم کم آمپول نخوردیم 

نه خبرندارم فعلاکه..یهوتوعمل انجام شده قرارمیگیریم..مجبوریم باجیب پربریم..😔

آره بخدا شوهرم همین میگه،من میگم درعوض بچه دارمیشیم یادمون میره

2706