2733
2734
عنوان

آی وی اف و میکرو ٩8

| مشاهده متن کامل بحث + 12455 بازدید | 727 پست
والا پنجشنبه ميشه ١٥ روز برام از نوشته اما ميخوام سه شنبه برم از بدم اگه باشه بالاخره بايد يه عدد بت ...

به نظرم سه شنبه یک بی بی چک بزار، پنجشنبه برو آزمایش

به نظرم سه شنبه یک بی بی چک بزار، پنجشنبه برو آزمایش

نه بى بى نميزارم اعصابم به هم ميريزه همونه سه شنبه ميرم اگه قرار بر شدن باشه بايد نشون بده سه شنبه ميشه ١٣ روز ديگه بايد نشون بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من روز 14 آزمایش داشتم، اما بتام پایین بود نگرانم کرد، تا دو روز بعد صبر کردم دوباره تکرار کردم که دوبرابر شد، ولی بتام خیلی بالا نبود، انشاءالله که جوابت مثبته عزیزم

من روز 14 آزمایش داشتم، اما بتام پایین بود نگرانم کرد، تا دو روز بعد صبر کردم دوباره تکرار کردم که د ...

خوب همين اگه باشه بايد بالاخره با يه بتا پايين نشون بده چند بود بتا شما؟؟؟

2728
خواهش میکنم گلم، انشاءالله که جواب آزمایشت مثبت باشه و دلت شاد بشه عزیزم

ان شاالله😊

خـدایا شکـرت❤ دلبندم بند بند دلت را به خـدایی بسپار که بیشتراز من هوایت دارد❤😊
نه بى بى نميزارم اعصابم به هم ميريزه همونه سه شنبه ميرم اگه قرار بر شدن باشه بايد نشون بده سه شنبه م ...

برو توکل برخدا، من روز دهم انتقال بی بی گذاشتم مثبت شد، ولی اگه منفی میشد برای جواب آزمایش آماده تر بودم

خوب همين اگه باشه بايد بالاخره با يه بتا پايين نشون بده چند بود بتا شما؟؟؟

آره. احتمال داره، اولین آزمایشم 214،دومین آزمایشم 600، دوهفته دیگه وقت سونو دارم، نمیدونم این بتای کم، رفته تا الان بالا یا نه

2738
من روز 14 آزمایش داشتم، اما بتام پایین بود نگرانم کرد، تا دو روز بعد صبر کردم دوباره تکرار کردم که د ...

راستى يه سوال من امروز يكم ترشحات حالت ببخشيد كه اين طورى ميگم ليمويي رنگ داشتم هميشه قبلنا قبل پريودمم داشتم البته خيلى كم بود به خاطر همين خيلى نا انيد شدم فكر كنم نشده باشه

راستى يه سوال من امروز يكم ترشحات حالت ببخشيد كه اين طورى ميگم ليمويي رنگ داشتم هميشه قبلنا قبل پريو ...

منم داشتم، روز 7 یا 8 انتقالم بودم، گفتم شاید از شیافه، ولی از روزای دیگم خیلی زردش پررنگ تر بود، من چون لک لانه گزینی نداشتم شاید اون علائم لانه گزینیم بودش، چون همون روز یه خورده زیر دلمم درد میکرد

شما چند روز دیگه آزمایش داری؟ 

گفتن۱۵روز بعد انتقال آزمایش بده،میشه پنجشنبه هفته بعد روزا هم خیلی دیرمیره الان چهارروزه خونمون آپارتمانیه طبقه دومم بنظرت میتونم برم بیرون بخاطر پله ها نرفتم

خـدایا شکـرت❤ دلبندم بند بند دلت را به خـدایی بسپار که بیشتراز من هوایت دارد❤😊
2706