2737
2734

با مردی ازدواج کردم ک خانمش یک سال و نیم پیش فوت شده دوران نامزدی شرط کردم ک چیزی از اون خانم همراه خودش بعد ازدواج نیاره حتی خواست ی قسمت ازجهیزیه قبل بیاره بهش گفتم نمیخام چیزی ازقبل تو زندگی باشه و همه چیز خودم خریدم. روز عقد خطش رو ب دلایلی عوض کرد. امروز مادر خانم سابقش 10 بار زنگ زد وقتی جواب داد ب شوهرم گفت جواب نده میخام آهنگ پیشواز دخترم گوش کنم عمدا ازساعت 2 تا3 ک میدونست شوهرم از سرکار آمده و خونه هستش زنگ زد بعد فهمیدم این خط اون خدابیامرزبا همون آهنگ پیشواز. دلم میخاد گوشی بکنم تو حلق شوهرم ب نظرتون حق دارم

خدایا مشکلم رو ب تو می‌سپارم 😍

توحلق نه بکن تو یجای دیگش   

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر اون خانم طلاق گرفته بودن و زنده بودن حساسیت شما به جا بود 

ولی وقتی ایشون فوت شدن به نظر من دیگه زیادی از حد حساسی 

باید به همسرتون فرصت بدید تا به مرور فراموش کنن

2738
اگر اون خانم طلاق گرفته بودن و زنده بودن حساسیت شما به جا بود  ولی وقتی ایشون فوت شدن به نظر م ...

روز اول گفتم اگه فراموش نکردی ازدواج نکن تنها جوابی داد گفت اون دیگه مرده ازهمه لحاظ ولی مادر زن سابق هم این وسط داره کرم میریزه

به نظرم حالا که همسر قبلی شوهرتون فوت شده دلیلی برای حساسیت وجود نداره، شاید اگه از هم جدا شده بودن ...

میدونم حرف شما درست ولی ی خط همراه اول ارزشی ک نداره بجا اینکه بخره رفته خط اون خدا بیامرز گذاشته رو گوشیش با همون پیشواز 

شوهرت که کاری نکرده تقصیر اون خدابیامرز هم نیس مادرزن سابقش داره کرم میریزه به همسرت بگو سیمکارت و خ ...

با اینکارش دیگه ذهنم درگیراینه ک هنوز ب اون خدابیامرز فکر میکنه 

الان ک متن تاپیکو خوندم رفتم تو فکر ک وقتی منم بمیرم شوهرم به این زودی ازدواج میکنه دوباره؟😩😢☹️😫

عزیزم خدا کنه ک هزارسال عمر با عذت و بالذت داشته باشی کنار خانوادتون ولی من واقعا تو مرگ اون خانم نقشی نداشتم وواقعا فکر نمی‌کنم هیچ زنی بتونه تحمل کنه شوهرش فکرش جای دیگه باشه منم ب هزار امیدوار و بااین مرد ازدواج کردم

2706