2726
عنوان

اینو بخرم؟ شما بودین میخریدینش؟عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 92 پست

استارتر بدت نیاد اما قیافش خیلی زشته دورازجون مثل ویلچر میمونه.

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

1600 تومن بدی کالسکه😧😲 من چیکو خریدم با سرویس رورویک کریر وکالسکه 750

مارک با مارک فرق داره چیکو  که خیلی بد دسته من اسکای لایو گرفتم برا بچه دومم حدود دوتومن خیلیم خوبه

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2728

دلیجان آخه؟؟!!🙄🙁😐😐😐🙄

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
چه ایرادی داره

شابد بعضی ها دوست داشته باشن

ولی من بدم میاد بچم از دست دوم کسی استفاده کنه مگه اونا چی دارن ک ما نداریم...1600 هم واسه دست دوم گرون گفته 

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑
دلیچان که ایرانیه 😕

دلیجان و با مک کویینی مقایسه میکنن اخه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
2706