2733
2734
عنوان

اصرار شوهرم، چجوری راضیش کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان هم بری دکتر زنان بهت میگه باید ۶ ماه اسید فولیک بخوری.

شش ماه کار اقدامت عقب می افته خودش خیلیه . 

و به شوهرت هم بگو اسید فولیک خیلی مهمه و نخوردنش خطرناکه و اینا...

خلاصه بترسونش 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘

یواشکی قرص بخور تا مطمین شی یا بگو دکتر گفته کمیود ویتامین دی داری مثلا باید اینا برطرف شه بعد اقدام 

جوری وانمود کن که پیگیر درمانی یا الکی بگو کیست دارم باید برطرف شه اون که نمیاد تو مطب ببینه چی گفته دکتر 

همینجوری سه چهار ماه زمان داری 

2728

تا خودتو تقویت کنی سه ماه میکشه

چون ازسه ماه قبل باید قرص اهن اینابخوری

میخای کشش بدی یکمم بدغذابازی درار

ایندفم رفتی به مشاورت بگو میگه بچه بیاریم مشاور یا شوهرتو تایبد میکنه یا به شوهرتم میگه کمی صبر کنین خودتون ارامش بگیرید بعد

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
۴سال دوست بودین سراین مسایل ب توافق نرسیدین؟

اتفاقا به توافق رسیده بویدم. قرار بود بعد 2 سال. الانم دو سال شده می گه می خوام. دیکه ببخشید پیش بینی نکرده بودم می خواد کتکم بزنه

2738

قرص ياسمين بخور هيچيت نميشه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
تا خودتو تقویت کنی سه ماه میکشه چون ازسه ماه قبل باید قرص اهن اینابخوری میخای کشش بدی یکمم بدغذابا ...

آره باید به مشاور بگم.

می ترسم بدون اطلاعش قرص بخورم یا آمپول بزنم. یه موقع بفهمه خیلی بد می شه

آره تقریبا مطمئنم. آخه قرص به من نمی سازه. حتی با یاز و اینا هم حالم بد می شه

آمپول دستگاه هزار تا روش هست از دکتر زنان مشورت بگیر

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بگو دکتر گفته ویتامینات کمه و ... تقویت کن دوماه دیگه بیا البته میتونی بگی معاینه کرد گفت عفونت داری و درمان کن اولش اونجا هم به دکترت بگو واست تقویتی بنویسه خارجی که گرون بشه نسخت

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅
بگو دکتر گفته ویتامینات کمه و ... تقویت کن دوماه دیگه بیا البته میتونی بگی معاینه کرد گفت عفونت داری ...

متاسفانه باهام میاد دکتر. دکتر اشناس و توی مطبم باهام میاد حتی

بزار بچه دار بشی.. به حرف بقیه هم گوش نکن. خوبه هر روز جنگ و دعوا و تنش به خاطر این موضوع درست کنی؟ شما که خودتون انتخاب هم بودین الان باید سر این موضوع درگیر باشی..بخدا انقدر سخت نگیرید. زن داداش من سر همین موضوع داره طلاقش میده داداشم 

حتماً قلقش رو میدونی دیگه 

یه جوری راضیش کن تا فعلاً بیخیال بشه 

به نظرم فعلاً صلاح نیست یه بچه به زندگیتون اضافه بشه

اونایی که زندگیشون آرومه بعد بچه دچار تنش میشن ولو موقت شما که خودتون مشکل دارین که به کتک هم رسیده بهتره یه کم صبر کنین 

پ.ن : حالا نیاین بگین زندگیه ما بعد بچه بهترم شده من منظورم به اینه که با اومدن بچه نظم زندگی بهم میخوره و تا دو سالگیش نیاز به مدیریت زیادی هست تا این بحران رد بشه 

2706