2726
عنوان

اصرار شوهرم، چجوری راضیش کنم؟

1110 بازدید | 60 پست

سلام خانما. منو همسرم این 7 8 ماه گذشته خیلی دعوا داشتیم که به کتک زدن هم رسید متاسفانه. قبلش زندگیمون خیلی خوب بود. 4 سال دوست بودیم و 2 سالم هست ازدواج کردیم. از اول قرار بود بعد دو سال بچه بیاریم. حالا الان تقریبا یه ماهه مشکلاتمون حل شده و باهم پیش مشاور می ریم. شوهرم اصرار داره که باردار شم.

منم نمی خوام الان ین کارو کنم. چون ازش مطمئن نیستم که دوباره تکرار نکنه و نمی خوام بچه ام کوچکترین تنشی تو زندگیش باشه و شاهد دعوا باشه

شوهرم کلی قول داده که دیگه تکرار نمی کنه و هی می گه بچه می خوام.

بهش گفتم باید آزمایش اینا برم. خودمونو تقویت کنیم می گه باشه می کنیم. رفته دفترچه مو برده دوستش آزمایش کامل نوشته واسه جفتمون. از دکتر زنان منم وقت گرفته سر خود واسه امروز. من اینو گفتم که یه مدت دست به سرش کنم. ام یه جوری مصممه که واقعا موندم چی کار کنم.

جلوگیریمونم طبیعیه. دست خودشه کاملا باردار شدن یا نشدنم.

از یه طرفیم نمی خوام مستقیم مخالفت کنم و دلیلشو بهش بگم. نمی خوام دلخوری پیش بیاد

بگید چی کار کنم تروخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یواشکی برو آمپول بزن.البته اگه سالم بودنت صدردرصد مطمئنی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
بله. ولی خب وقت دکتر اینا نگرفته بود اون موقع هنوز

من شنیده بودم یه سوزنی هست که تا ۳ماه باردار نمیکنه.تحقیق کن اگه خوبه یواشکی بزن

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2706