2726
عنوان

استررررررس دارم

139 بازدید | 13 پست

من 6روز عقب انداختم.. بی بی چکم گذاشتم مثبت بود اکثر علائم بارداری هم دارم ولی هنووووزم استرس دارم یکسره میرم دستشویی که نکنه پریود بشم چیکار کنم بنظرتون استرس نداشته باشم؟؟ کسی اینجوری بوده که مثل من استرس داشته باشه؟ 

عزیزم بارداری مبارکه.با خیال راحت برو ازمایش بده

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم ممنونم❤️

سلام دوستی شما بعد از چند ماه اقدام باردار شدید؟

سیکلهاتون منظم بود؟

چجوری اقدام کردین

راستی بارداری موفقیت آمیزی براتون آرزو میکنم

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
سلام دوستی شما بعد از چند ماه اقدام باردار شدید؟ سیکلهاتون منظم بود؟ چجوری اقدام کردین راستی بارد ...

سلام گلم..من از بعد عید اقدام کردم.. سیکلهامم 25 روزه بود تقریبا هم منظم بود.. من دکترم گفت باید یه شب درمیون به صورت منظم اقدام داشته باشم منم همین کارو کردم