2410
2553

من یک هفتس رژیم غصه و گریه دارم 

از ۵۷ کیلو شدم ۵۰ کیلو، به معنای واقعی نابود شدم

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من خیییییییییییلی شیرینی و شکلات و کلا چیزای قند دار میخوردم.ینی خییییییلی زیاد در حدی که باورت نشه.۴ روزه نمیخورم اصلا قندو شکر شیرینی و شکلات و کلا قندای مصنوعیو و غذامم کم کردم و اب زیاد میخورم ۳ کیلو کم کردم

من رژیم نگرفتم ولی درداروخونه یه قرص گرفتم بع دکترش گفتم فقط میخام سه کیلوکم کنم 

اونم گفت ک یه ماه بخورمش

یه هفته خوردم بعدبخاطر عمل مامان نشدک ادامه بدم به خوردن قرصام 

ولی بعدیکی دوهفته خودبه خود وزنم شروع به کم شدن کرد ک سریه ماه هفت کیلوکم کردم 

الانم ک یه هفتست هرروز ۶تا١١هرروز صبح میرم ورزش 

خلاصه واس من مصرف همون قرصه وزنمو کم کرد

درجامعه ای ک همہ ادعای دانای کل بودن میکنند           تـــــــوصادقانہ کسخل باش😪
من یک هفتس رژیم غصه و گریه دارم  از ۵۷ کیلو شدم ۵۰ کیلو، به معنای واقعی نابود شدم

پیروچروکیده میشی باغصه ک

درجامعه ای ک همہ ادعای دانای کل بودن میکنند           تـــــــوصادقانہ کسخل باش😪
2714
پیروچروکیده میشی باغصه ک

😔

چیکار کنم وقتی عامل غصه ، گره رو انداخته به دندونش

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
😔 چیکار کنم وقتی عامل غصه ، گره رو انداخته به دندونش

سرتو گرم کن 

ببخشیدولی همه چی به چپت باشه .غصه بخوری نخوری میگذره .خودت مهمی حواست به خودت باشه

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2706