2726
عنوان

مجردی بهتره یا نامزدی؟

122 بازدید | 21 پست

خانمایی که نامزدشون رو دوس دارن و نامزدشونم دوسشون داره.... به نظرتون نامزدی بهتره یا مجردی؟

کاش زندگی از آخر به اول بود                           👈پیر به دنیا می آمدیم....                               👈آنگاه در اثر رخداد یک عشق جوان میشدیم...  👈و بعد نیمه شب تاریک با نوازش های مادر آرام میمردیم....                                              ولی بازم خدارو شکر...😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو هر دوره ای از زندگی اگه لذت بردن رو بلد باشی، بهترین دوره س.

من دوره بعد از عروسی رو بیشتر از عقد و نامزدی دوست دارم

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
هیچ دوره ای از زندگی رو نمیشه با دوران  نامزدی مقایسه کرد

ازدواج خوب نیس یعنی؟

کاش زندگی از آخر به اول بود                           👈پیر به دنیا می آمدیم....                               👈آنگاه در اثر رخداد یک عشق جوان میشدیم...  👈و بعد نیمه شب تاریک با نوازش های مادر آرام میمردیم....                                              ولی بازم خدارو شکر...😅
هیچ دوره ای از زندگی رو نمیشه با دوران  نامزدی مقایسه کرد

من فکر کنم جزء معدود افرادی هستم که بعد از عروسی رو دوست دارم!

نامزدی همش بدو بدو و استرس بود. جهاز، خونه و...

ولی بعدش دیگه آرامشه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
من میگم مجردی .    به این فکر ک یه روزی با عشق زندگی میکنی ارومت میکنه . ولی من الان نامزد ...

میشه بپرسم چرا؟

2706