1345
1273

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1274
حتما عوض کن. من عوض کردم. البته مدیر گروه راضی نمیشد اول. میگفت اخلاقی نیست. اما من واقعا نمی تونست ...

راست میگی ..چه عالی..کدوم مقطع؟ازاد یا سراسری؟ عکس العمل استاد قبلیت چی بود؟ تو گروه و اساتید و.. پشت سر زیراب زنی و.. کرد؟میدونی چیه من حوصله حرفای خاله زنکیشونو ندارم!

اگه کارت شروع کرده باشی نه نمیشه دیگه چون هیچ کس نمیاد زیراب همکارش بزنه

و طرف دانشجویی که 2 سال بیشتر داخل دانشگاه نیست بگیره

پروپوزال هم که تصویب بشه دیگه نمی تونی عوض کنی مگر بخاطر تحریم مواد 

پروپوزالت تصویب شده؟

نه تصویب نشده!هنوز شروع نکردم.رو در رو تهدیدم کرد نمیزارم پروپوزالت به دفاع و.. برسه..میدونم باهاش به مشکل میخورم..همچین بهم میگه تو از لحاظ علمی و.. متوحه نمیشی احساس میکنم باهام رقابت داره!

1308
من عوض کردم ،  البته چون استاد مشاورمو مدیرگروه انتخاب کرده بودم باهام خوب همکاری کرد

نظر استاد قبلیه چی شد؟ لج نیفتاد بره زیراب بزنه و..؟ برای من ی استادیار معمولیه همچین حرف میزنه انگار رییس کل دانشگاهه!

خب اگه کاری شروع نکردی برو عوض کن ولی حواست باشه ازش بدگویی نکنی پیش اساتید دیگه فقط بگو شرایط من با ایشون جور نیست و ... چون اساتیدی که با اخلاق هستن از این کار خیلی بدشون میاد با خودشون میگن فردا پشت منم از این حرفا میزنه حتما

بعد بطور کلی یه استاد نمیاد طرف همکارشو که قراره سالها باهم همکار باشن ول کنه طرف دانشجو رو بگیره

اگر برات پروپوزال داده بود اوضاع  فرق میکرد

نظر استاد قبلیه چی شد؟ لج نیفتاد بره زیراب بزنه و..؟ برای من ی استادیار معمولیه همچین حرف میزنه انگا ...

نه اونقدرم عقده ای نبود ، فقط خیلی به جزییات گیر میداد منم وقت نداشتم نتونستم باهاش کار کنم ، 

فقط سعی کردم جلو چشمش نباشم نبینه منو ، خودشم پیگیر نشد دیگه 

نه اونقدرم عقده ای نبود ، فقط خیلی به جزییات گیر میداد منم وقت نداشتم نتونستم باهاش کار کنم ،  ...

ایول!بنظرت جلو چشمش نباشم و نرم ببینمش خودش میره انصراف بده و مارو از شر خودش راحت کنه؟ دعاش میکنم اینجوری  

1331