2737
2734
عنوان

میخام بزرگترین ریسک کنم !کمکم کنید

875 بازدید | 59 پست

دوستان منو راهنمایی کنید شدیدا به راهنمایتون نیاز دارم!

شوهرم و خواهرش باهم یه وام گرفتن یه تهیه غذا زدن منتهی تهیه غذا جوازش ب نام خواهرشوهرمه ولی همه چیز دست شوهرمه از اون روزی شوهرم همه چیو به عهده گرفته خیلی مشتری جمع کرده و افتاده رو روال و سود!خواهر شوهرمم تو خونش میخوره میخوابه فقط دلش خوشه جواز ب نامشه از رو پول وام ۶۰تومنشم ورداشته ماشین انداخته زیر پاش قسطاشم شوهر من از صبح تا شب کار میکنه پولش میده اخرشم چون پول ب نام خاهرشه میشه مال اون...شوهرمم به من گوش نمیده پشت خواهرشه

انگاری همه چی واسه شوهره منه ولی خواهر شوهرم چون فقط اسمش تو شراکت هست کل پول ور میداره....اینجاست ک میبینم پشتم با یه بچه کوچیک خالیه... یه مغازه کنارشونه میخام طلاهامو بفروشم اجارش کنم یا مرغ بریونی کنم یا فست فودی بنظرتون این ریسکو کنم که پشتم به یه خرجی بند باشه ?چ مغازه ایی بزنم کمکم کنید خیلی حالم خرابه از صبح همش غصه خوردم تا به این نتیجه رسیدم شما راهنمایم کنید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شراکت هیچ وقت بدرد نمیخوره آخرشم کسی که میبازه شوهرته

با شوهرت مشورت کن و بهش بگو بیا کار خودمونو راه بندازیم چرا برای یکی دیگه کار کنی و آخرشم کل پولو اون برداره 

باران‌هم‌که‌باشی‌برای‌کاسه‌های‌وارونه‌کاری‌نمیشه‌کرد

چرا مغازه بزنی؟ اسمش راحته ولی خیلی دردسر داره و شوهرتم که اونجا مشغوله کمکت نیست فقط خودتی و خودت. سرمایه گذاری کن و تو یه کار مثل خواهر شوهرت شریک شو. شما که پول داشتی چرا گذاشتی با خواهرشوهرت شریک شه؟ خودت باهاش شریک میشدی گلم

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

من خودمم الان درگیر همین چیزام حس میکنم پشتم خالیه میخام ی درآمد داشته باشم ولی نمیدونم چکاکنم؟؟؟چقد طلا داری؟؟؟اگ واقعا پشت کارشو شرایطشو داری اره بزن اگ کارت خوب باشه دیگ نباید نگران باشی ب مرور کارتوهم میگیره

2738

چقدر سرمایه داری قبلش حتما با کسی مشورت کن از سر لج و لجبازی کاری نکنی ورشکست شی 

فست فودزدن که راحت نیست کلی وسایل میخواد 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
طلا که داره میاد پایننن نکن عامو 

خب امد پایین میرم دوباره قسط بر میدارم از تو همون مغازه در میارم چون قصدم فقط پس اندازه نه خرج فعلا شوهرم خرجی بده من پس اندازکنم

خب امد پایین میرم دوباره قسط بر میدارم از تو همون مغازه در میارم چون قصدم فقط پس اندازه نه خرج فعلا ...

اگر شانس منو تو همون موقعه میره بالاترین قیمت 😕😕

سلام دوستان ولله من کاربر قدیمیم  هیچ گونه تاپیک وپست خلاف نزاشتم ولی نمیدونم چراکاربریم تعلیق شد😢😢😢😢
2706