2737
2734
عنوان

پبرو تاپیک چرا تو نی نی سایت همه سن پایین ازدواج میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 77 پست
عزیزم بهتره به عنوان یه خانوم تمرین کنی که از الفاظ جنسیت زده که باعث تحقیر هم جنسات میشه مثل ترشی و ...

پس همونطور ک میگی درست نیس ب هم جنسای خودمون توهین بشه پس نباید ب همنجسای ک سن کمتر ازدواج کردن هم توهین بشه

واون خانمی هم ک زود ازدواج کرده دلیل بر بدبختیش نیس اتفاقا اوج جونیشم هس و میتونه ب همه خواسته های درستی و شغلیش برسه وسلام😚

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
منم 17سالگی به خاطر شرایط بد خانوادم مجبور شدم ازدواج کنم.از نظر مالی نه از نظر عاطفی خیلی اذیت میشد ...

خوشبخت بشین

🌹❤سلام.🥰🖐 من این ترم امتحاناتم خیلی مهمه.عزیزانم میشه برام ۵ تا صلوات بفرستین و دعا کنید همشون رو قبول بشم❤🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂 ول کن بزار خوش باشن ... مهم اینه ب حرف اونا نیست ک هرکی زندگی خودش و داره....  ب نظر ...

اره بخدا بعضی وقتا ادم تو سایت فقط بایدسکوت کنه

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
2728
ببین عزیزم من باشما نبودم و موضوعو و باشما قاطی نکنیم ک دعوا بشه واینا اونهمه متاهلای سن پایین تو ه ...

راحت باش عزیزم من دعوایی نیستم 😅

کار اشتباهی میکنن دیگه، کلا هر مقدار که ایمانت به نظر شخصی خودت بیشتر باشه، کمتر تو بوق و کرنا میکنی.

مطمئن باش اونی که گیر سه پیچ میده به اونایی که زود ازدواج کردن و ساعت ها سخنرانی میکنه در مورد معایب زود ازدواج کردن به احتمال زیاد از مجرد بودنش ناراحته.

برعکس اونی هم که گیر میده به مجردا اونم احتمالا از فشار زندگی متاهلی و شرایط خودش ناراضیه. 

وگرنه اگه همه چی اکی باشه که آدم سرش به زندگیشه و به بقیه کاری نداره

پس همونطور ک میگی درست نیس ب هم جنسای خودمون توهین بشه پس نباید ب همنجسای ک سن کمتر ازدواج کردن هم ت ...

آره بعضی ها میتونن، بعضی ها نه...

مثلا یکی وضعیتش معلوم نیست، اصلا نمیدونه قراره بمونه ایران یا نه

یکی نمیتونه همزمان یه تز دکترا رو پیش ببره، یا دانشجوی تخصص باشه و مسئولیت های خونه هم به دوشش باشه

من خودم واقعا ترجیحم اینه که فعلا دوست باشم با طرفم. به هر حال هر کسی دلایل خودشو داره. هر کی توهین میکنه مشکل داره

@چیز_برگر۷۹     @۲۰سوگند این رو یکی لطفا ابی تگ کنه @zizigoli     ‍ @پروشا ...

چی شد 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2738
در مورد ازدواج بالای هجده سال هر آدمی یه عقیده ای داره تا وقتی هم که اصرار نکنه عقیده اش رو به زور ...

اوپرا جان ولی من معتقدم تبعات ازدواجهای اشتباه دامن جامعه رو میگیره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
اومدم بگم ب توچه چونک هرکی مسیر زندگیش ب خودش ربط داره یکی میبینی ۳۰ ساله ازدواج نکرده ک نمیشه رفت گ ...

الان شما ۲۰ ازدواج کردی؟

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
اومدم بگم ب توچه چونک هرکی مسیر زندگیش ب خودش ربط داره یکی میبینی ۳۰ ساله ازدواج نکرده ک نمیشه رفت گ ...

ترشیده!؟! 

خفه؟! 

عقده؟!! 

چقد مودب واقعا

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

☘️سلام دوستان ببخشید ک حرفم نامرتبط با موضوع. خواهش میکنم اگر کسی اینجا آبادانی هست ک توی آموزش و پرورش آشنا داشته باشه بهم معرفی کنه. خیلی نیاز دارم واسه ی کارم. دعاتون میکنم❤️🙏🙏

چطور میگین حجاب هرکسی به خودش ربط داره ازدواج هم مثل خیلی چیزها شخصیه به ما ربطی نداره 

تبعات حجاب و بی حجابی رو با تبعات ازدواج های غلط نمیشه قیاس کرد 

من خودم محجبه ام و با حجاب اجباری مخالفم

2706