سلام عزیزان

من این تاپیک رو زده بودم

و واقعا منظوری نداشتم

قصد بی احترامی ب هیچ کسی ک زود ازدواج کرد رو هم نداشتم

ولی فک کنم ی سریاشون ناراحت شدن

من تو این تامیک ازتون معذرت میخوام

و خواستم بگم اصلا قصد بی احترامی به شما رو نداشتم

من خودم ۲۱ ۲۲ هستم

خیلی از هم کلاسی های مدرسمون ازدواج کردن و حتی بچه دارن

ی سریا هم این مدلی دوست نداشتن

منظورم اینه هر کس هر شیوه ای ک دوس داره زندگی میکنه

امیدوارم همتون خوشبخت شین

ک ب دل نگیرین

اگر هم ناراحت شدین هنوز تو دلتونه بگین با هم صحبت کنیم

اون تاپیک هم قفل کردم

بوس ب کله هاتون😘

🌹❤سلام.🥰🖐 من این ترم امتحاناتم خیلی مهمه.عزیزانم میشه برام ۵ تا صلوات بفرستین و دعا کنید همشون رو قبول بشم❤🌹🙏

شما خیلی بافرهنگی و باشعوری .من که ناراحت نشدم ولی توهین های بدو ازار دهنده رو تو این سایت شنیدیم😊

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو اون تاپیک نبودم زودم ازدواج نکردم ولی بوس تو کله ام رو میخوام 

ممنون

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2728

اون عزیزانی هم ک ناراحت شدن رو اگه یادتونه تگ کنید

🌹❤سلام.🥰🖐 من این ترم امتحاناتم خیلی مهمه.عزیزانم میشه برام ۵ تا صلوات بفرستین و دعا کنید همشون رو قبول بشم❤🌹🙏
شما خیلی بافرهنگی و باشعوری .من که ناراحت نشدم ولی توهین های بدو ازار دهنده رو تو این سایت شنیدیم😊

شما بخاطر زود ازدواج کردن و من بخاطر دیر ازدواج کردن کلا کم مواخذه نشدیم 

😁

😘

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
من نمی فهمم وقتی کسی با رعایت ادب، کاملا منطقی و مستدل حرفی میزنه ناراحت میشیم؟ باید ظرفیت پذیرش خود ...

اخه بانهایت ادب میگن بی شعورین احنقین بدبختین خانواده هاتون فقر فرهنگی ومالی دارن😶

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

عزیزم کلا دخترای دهه ۷۰ اکثرا به سن شوهر کردن بین ۱۸-۲۴ ولی چون خیلی با صورتو موهاشون ور می رن تو جامعه و‌خیابون هیچکس فکر نمی کنه مثلا طرف ۲۰ سالشه و کلا فکر می کنیم هر کی شوهر داره بالای ۳۰ سالشه و‌فقط اینجا که سن می گن عجیبه ، والا شما تو‌خیابون هم از چندتا خانوم متاهل سنا رو بپرس خودت متوجه میشی ظاهر بالا می زنه ولی سنا کمه

الان ما هر چی دختر مجرد تو فامیل داریم همه ۶۰ ان اصلا ۷۰ نداریم 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

اومدم بگم ب توچه چونک هرکی مسیر زندگیش ب خودش ربط داره یکی میبینی ۳۰ ساله ازدواج نکرده ک نمیشه رفت گف اه ترشیده شدی

یا ب اونی ک ۲۰ سالش و مزدوج شده بگیم چقد زود ازدواج کردی هرکی خودشو بهتر میشناسه ک آمادگی داره یانه

اسی این حرفم باتو نیس چون باخوندن مطلبت فهمیدم چقد فهمیده ای 

ولی حرفم با اوناییه ک هر چند روز همچین تاپیکی میزنن 

باتوم فضول خب ب توچ؟ حالا اون دختر ۲۰ ساله ک ازدواج کرده باید عقده حرفاتو تحمل کنه و مقصره باشه ک تو ۴۰ سالته و ترشی شدی !!

حرفم باهمه نیس با بعضیاس اینهمه دارم تاپیکی مسخره میبینم ک میگن سن کم ازدواج کرده اه پخ بچس و فلان

اینو بدون ب تو رررررربطی نداره پس خفه

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
شما بخاطر زود ازدواج کردن و من بخاطر دیر ازدواج کردن کلا کم مواخذه نشدیم 

متاسفانه قدرت درک این رو ندارن که سن ازدواج یه چیز شخصیه و به خود شخص مربوط میشه

2706