2410
2553

سلام

دوستای گلم

من همسرم موبایلی داره

نمیدونم درجریان هستین یانه

ولیجدیدا برای ریجستری اگه پاسپپرت داشته باشی میتونی گپشی رو ارزونتر بخری وتوسامانه وارد کنی

موبایلی ها پاسپورت هارومیخرند اگه پاسپورتی داشته باشین که جدیدا باهاش خارج یاهمون کربلا و اینا رفته باشن

وبشه باهاش ثبت کرد به ازای هر پاسپورت ۱۰۰ هزارتومن به حسابتون واریز میکنیم

توشهر ما ۵۰ الی ۳۰ تومن میخرن ولی همسرم معتقده چون کار مارو راه میندازن و دوس داره بقیم از این موضپع سود بخورن ۱۰۰ میده

کسی سراغ داره دوستان؟

خداجونم بابت تموم چیزایی که بهم دادی ویه زندگی عالی ممنونتم❤️❤️❤️

من پاسپورت دارم😁

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کار خطرناکیه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2720

میخوان گوشی های غیرقانونی رو با پاسپورت کاری کنید؟

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2714
خیلی زرنگن بخدا  پاسپورتشونو.بدن ب  نامشون میرن موبایل ریجستری میکنن  و دیگه خود شخ ...

دقیقا 

مردم ساده رو گول میزنن با ۱۰۰تومن هه 

اسکول مردن مردمو

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
دقیقا  مردم ساده رو گول میزنن با ۱۰۰تومن هه  اسکول مردن مردمو

چرا پقتی اطلاعات نارید حرف میزنید کارتون درست نیست

بهتر نیست ازم سوال کنید؟که تپضبح بیشتری بدم؟!

واقعا متاسفم

خداجونم بابت تموم چیزایی که بهم دادی ویه زندگی عالی ممنونتم❤️❤️❤️