2726
عنوان

بچه ها فانتومم بیاید اعصابم خورده

312 بازدید | 26 پست

بچه ها نامزدم تو دوران دوستی یه کفش برام خریده تازه نامزد شدیم حالا مامانم فک میکنه اون کفشو خودم خریدم هی میگه چقد زشته خیلی زشته پولتو مینداختی تو جوب بهتر بود جلو نامزدمم میگه وای خدا خسته شدم هرچی خواهرام بخرن خوشکله هرچی من بخرم زشته دوباره دیروز خواهرم مانتو خریده منم خریدم مانتوی اون رنگ بژ منم یکی گرفتم سورمه ای نتونست هیچ عیبی ازش بگیره برگشته به من میگه گرون خریدی میگم خب مانتو ابجیمم همینقده میگه خب اون خوشکله جنسش خوبه خیر سرم جمعه مهمونی پاگشای منه خاک برسرم کنن شانس نداشتم 

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گوش نده ب این حرفاخوش باش

اینقد میگه که دیگه خجالت میکشم پشت سرمم به همه گفته رفته اشغال خریده

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
2728
اینقد میگه که دیگه خجالت میکشم پشت سرمم به همه گفته رفته اشغال خریده

بذاربگه والامهم خودتی بقیه هم چشم دارن باحرف مامانت ک دنیات خراب نمیشه بزن ب بیخیالی هرچی گفت بگو راس میگی دیگ شده اصلاحرص نخور

اونایی که میدونن؛کجاخودشونوبه نفهمی بزنن خیلی آدمای فهمیده ای هستن
حوصله داری اجی مهم پسندخودت ونامزدت هس به حرفابقیه گوش نده

خب جلو نامزدم از الان اینارو میگه اونم بعدا سلیقه من براش اخ و پیف میشه

بذاربگه والامهم خودتی بقیه هم چشم دارن باحرف مامانت ک دنیات خراب نمیشه بزن ب بیخیالی هرچی گفت بگو را ...

خیر سرم من عروسم همش از خواهرام تعریف میکنه اه خسته شدم

ولش کن اصلا خووتو درگیر حرفاشون نکن جلو نامزدت زشته

من جلوش اصلا وا نمیدم با خنده رد میکنم همه چیو امروزم مامانم خیلی گفت گریه کردم نامزدم زنگ زد دبد صدام گرفته گفت چی شده گفتم هیچی دلم یهو گرفته گفت هصر میام بریم بیرون دلت واشه

من جلوش اصلا وا نمیدم با خنده رد میکنم همه چیو امروزم مامانم خیلی گفت گریه کردم نامزدم زنگ زد دبد صد ...

یه جوری سربسته بش بگو مثلا حرفای مادرت رو جدی نگیره اون 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
یه جوری سربسته بش بگو مثلا حرفای مادرت رو جدی نگیره اون 

هعیییییییی خواهر از بچگی بین ما فرق میذاشتن

قرارنیس که باحرفادیگران یا خانواده ها نامزدت نطرش راجع توفرق کنه به نامزدتم بگوک مادرت ایجورمیگه نار ...

با هم خریدیم اون انتخاب کرده

من جلوش اصلا وا نمیدم با خنده رد میکنم همه چیو امروزم مامانم خیلی گفت گریه کردم نامزدم زنگ زد دبد صد ...

خوشبحالت ک میتونی انقدراحت بانامزدت بری بگردی بروخوش باش وعصرکلی باهمدیگه حال کنید

هعیییییییی خواهر از بچگی بین ما فرق میذاشتن

میدونم سخته ولی الا سعی کن برات بی اهمیت باشه تو داری زندگی جدیدی شروع میکنی یه جور سر بسته به نامزدت بگو در جریان باشه که براش سو تفاهمم نشه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
خوشبحالت ک میتونی انقدراحت بانامزدت بری بگردی بروخوش باش وعصرکلی باهمدیگه حال کنید

چرا عزیزم

2706