2733
2734
خب ب نظرم همینه که وقتی بیش از حد دلخوش ب چیزی باشی شاید مصلحت نباشه.

دقيقااااا مصلحت خدا رو و توكل رو با يه حديث زير سوال نبريد تا يكي كه خوند و جواب نگرفت با عدم اعتقاد بخواين توجيه كنيد و اون بنده خدا هم فكر كنه مغضوب خداست كه دعاش جواب نميده

دقيقااااا مصلحت خدا رو و توكل رو با يه حديث زير سوال نبريد تا يكي كه خوند و جواب نگرفت با عدم اعتقاد ...

ببخشید یه سوال دارم گفتید پسرتون طلبه است چطور حدیثی که تو مفاتیح اومده رو رد میکنه!!!!؟مگه کارش باهمین مفاتیح و قران و حدیث نیست!!؟؟

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید یه سوال دارم گفتید پسرتون طلبه است چطور حدیثی که تو مفاتیح اومده رو رد میکنه!!!!؟مگه کارش باه ...

ببين دوست عزيز تو مفاتيح دعاي حفظ از شر دزد هم هست شما از امشب در خونه تو چهار طاق باز بذار دعاتم بخون و راحت بخواب 

دقيقااااا مصلحت خدا رو و توكل رو با يه حديث زير سوال نبريد تا يكي كه خوند و جواب نگرفت با عدم اعتقاد ...

عزیزم خود ائمه که این احادیث رو فرمودن در مقام اول توکل و رضابودن و ماها رو هم توصیه کردن ب همین. اول باید دل رو خالص کرد و نیت کرد که خدا اگر ب مصلحتمون هس چیزی رو بهمون بده. اینها منافات نداره باهم .این درک ما از مسائل عس که تناقض ایجاد میکنه

2731
ببخشید یه سوال دارم گفتید پسرتون طلبه است چطور حدیثی که تو مفاتیح اومده رو رد میکنه!!!!؟مگه کارش باه ...

اون چيزي رو رد نميكنه اينكه بخوايم مردم رو با اينجور حرفامون از خدا زده و يا نااميد كنيم ناراحتش ميكنه !اينكه مثلا مامان من بي اعتقاد و بي دين بوده بعد از يه عمر اعتقاد !اونم به خاطر اينكه اين دعا زو خونده ولي بچه هاش دختر شدن (از نظر امثال شما)ناراحتش ميكنه و هيچ به اين اندازه به دين ضربه نميزنه 

شما خدا رو ول كرديد چسبيديد به يه دعا ؟؟؟اينه دين داري؟

عزیزم خود ائمه که این احادیث رو فرمودن در مقام اول توکل و رضابودن و ماها رو هم توصیه کردن ب همین. او ...

شماها عوض اينكه كسي رو كه الان تو بحران روحي هست و نميشه از درك درست !!!خودتون مطلعشكنيد ،آروم كنيد و صبر و توكل يادش بديد داريد راه خطا رو بدون هيچ دركي ميريد 

خدا همه مون رو به راه راست هدايت كنه 

اون چيزي رو رد نميكنه اينكه بخوايم مردم رو با اينجور حرفامون از خدا زده و يا نااميد كنيم ناراحتش ميك ...

درسته منم در مرحله ی اول از خوده خدا خواستمو باتوکل به خودس این دعاروخوندم واگه از حرف مردم و ناراحتیه شوهرم نگران نبودم هیچوقت مجبورنمیشدم بگم خدا یه پسربده بهم من دختر دارم...تو این شرایط مجبورم باورکنم این دعا حقیقت داره چون وقتی به بقبه فکرمیکنم و حرفاشون دلم میشکنه

من باردارما قبل از بارداریه؟

بله

الان كه ديگه جنسيت مسخص شده

به جاي دعا يتعيين جنسيت 

دعاي فرزند صالح بخون

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738
شماها عوض اينكه كسي رو كه الان تو بحران روحي هست و نميشه از درك درست !!!خودتون مطلعشكنيد ،آروم كنيد ...

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
شماها عوض اينكه كسي رو كه الان تو بحران روحي هست و نميشه از درك درست !!!خودتون مطلعشكنيد ،آروم كنيد ...

واقعا ادم تو این شرایطی که الان من دارم فقط به امید نیاز داره به اینکه درک بشه واقعا حوصله ی نصیحت ندارم فقط میخوام توکل کنم به خودش

بله الان كه ديگه جنسيت مسخص شده به جاي دعا يتعيين جنسيت  دعاي فرزند صالح بخون

من همه ی اون رژیمارو گرفتم حتی رفتم پیش دکتر متخصص رژیم گرفتم یعنی بیکار ننشستم

عزیزم آتیشت خیلی تنده. شما ی عقیده و نظر داری ما ی عقیده و نظر. قرار نیس همدیگه رو محکوم کنیم و عقایدمون رو ب زور بهم تحمیل کنیم!!!! دیگه ریپلای نکن لطفا

درسته منم در مرحله ی اول از خوده خدا خواستمو باتوکل به خودس این دعاروخوندم واگه از حرف مردم و ناراحت ...

ميدونم عزيزم و دركت ميكنم چون مامان خودمو ديدم همه بهش طعنه ميزدن انگار پسر چيه حالا اونقدر هم بيسوادن كه نميفهمن پسر شدن به مرد هست نه زن ،و البته خانوم هايي كه اين مساله رو دامن ميزنن

از خدا ميخوام كه دلتو شاد كنه ❤️

2706