2733
2739
عنوان

کسی از اینا میخواد😍😍+عکس📸📷📸📷📸📷

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 41 پست

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
افرین  هنرمندی با این همه هنر  دو تا سفارش ارسال رایگان؟؟

سفارشای پنج تومنی نه ولی جا سوئیچی ها از پونزده تومن تا بیست تومنه.اونا پستش دوتا رایگانه.چون قیمتشم کم میارم باور کن بیشتر پولش فقط پول موادشه.جا سوئیچی و یادبود زیاد داشتم متاسفانه عکسشون پاک شده و خودشونو فروختم ولی هر طرحی بخواین واستون درست میکنم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سفارشای پنج تومنی نه ولی جا سوئیچی ها از پونزده تومن تا بیست تومنه.اونا پستش دوتا رایگانه.چون قیمتشم ...

من درخواست دوستی میدم قبول کنین ک گمتون نکنم الان ن ولی چند ماه دیگه برا عروسیم یادبود میخوام 

2728
سفارشای پنج تومنی نه ولی جا سوئیچی ها از پونزده تومن تا بیست تومنه.اونا پستش دوتا رایگانه.چون قیمتشم ...

عزیزم پس بجای اینکه بگی هردوسفارش ارسالش رایگانه .تو تبلیغت بگو خرید بالای ۳۰ ارسالش رایگانه😙

انشالله پول دستم بیاد بهت سفارش میدم.آیدیتم ذخیره کردم

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
استارتر مامانت برگشت؟

آره دو هفته ای میشه برگشته دیگه نرفتم خونش 

عزیزم پس بجای اینکه بگی هردوسفارش ارسالش رایگانه .تو تبلیغت بگو خرید بالای ۳۰ ارسالش رایگانه😙 ا ...

باشه مرسی عزیزم از این به بعد اینطور میگم

باشه مرسی عزیزم از این به بعد اینطور میگم

فدات گلم.خدا به کارت برکت بده

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2738
فدات گلم.خدا به کارت برکت بده

مرسی فداتشم😍😍😘😘😘

خیلی خوشگلن...❤❤

مرسی عزیزم⁦❤️⁩💛💚