2726

اینایی که اینکار و میکنن خودشون میگن اگر موقع غذاخوردن یا چیزی خوردن حرف بزنن گیر میکنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا لوزه هاش بزرگه ..تول گیرت کدوم سمته...اصلا کدوم شهرید ؟ولی تا کوچیکن لامصب همینه انگار ..منم بردم چندتا فوق تخصص ..گفت لوزه هاش هم متورمه بخاطر اون غذا می‌ره پشتش ولی اینکه مدام گیر می‌کنه عجیبه ..خوب غذا رو میکس بده عزیزم بیشتر مراعات کن 

2728

خودشون میگن به سمت پایین ماساژ بدی گلو رو اونجا که غذا گیر میکنه جمع میشه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
تول گیرا من احساس میکنم حیله دارن تو دستشون نگه میدارن نمیدونم چرا نمیتونم باور کنم هسته اینا دربی ...

نه عمه ی پدر من دکتر خونگیه

چندبار دیدم فوت کرده چیزای سفت دراورده از گلو

از چشم هم میفهمه بچه گلو داشته باشه میگه چشمش آب میفته حالا نمیدونم چجوری

پسر من ۶ ماهگی یک هفته هیییییچی نخورد فقط شیر

بردم پیشش از چشمش گفت گلو نداره بعد شیر خوردنشو دید گفت راحت شیر میخوره اگر تل داشته باشه شیرم با عذاب میخوره

بعد یک هفته که دندوناش دراومد خوب شد

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
تول گیرا من احساس میکنم حیله دارن تو دستشون نگه میدارن نمیدونم چرا نمیتونم باور کنم هسته اینا دربی ...

نه استخون مرغ یا هسته گیلاس از کجا اورد اون لحظه تازه از کجا میدونه چی دادی به بچت

من یباربردم دخترموبعدیکی بهم گفت بلافاصله بهش یه قاشق آبلیموبده بخوره جاش جمع بشه دیگه غذاگیرنکنه.خداروشکردیگه تکرارنشد

حرفی که توی عصبانیت زده میشه  توآرامش بهش فکرشده  پس ساده ازش نگذر😔        
2706