2726
عنوان

تاپیک جامع خانومای خوشکل و خوش صحبت که دل میبرن

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 50 پست
من روغن نارگيل ميزنم بعده حمام موهام پرپشت نيستا لخت و معموليه هر از گاهي هم ماسك درست ميكنم ميذار ...

یبار تخم مرغ گذاشتم حالم بهم خورد ی بویی پیچیده بود تو حموم ک پشیمون شدم بعدم با اینکه شامپو زدم حس کردم موهام هنوز بو میده براشما اینجوری نمیشه؟؟؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یبار تخم مرغ گذاشتم حالم بهم خورد ی بویی پیچیده بود تو حموم ک پشیمون شدم بعدم با اینکه شامپو زدم حس ...

چرا وقتي ميخام بشورم بو ميده با دهن نفس ميكشم😂

ولي بعده شامپو نه اصلا بويي نميمونه

2728
چرا وقتي ميخام بشورم بو ميده با دهن نفس ميكشم😂 ولي بعده شامپو نه اصلا بويي نميمونه

روغن ارگان چند گرفتین؟؟ شنیدم خیلی خوبه ولی تقلبیشم زیاده.

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

بعد از حمام پاهارو در اب سرد قرار دادن(جلوگیری از سرماخوردگی

صبح زود ساعت هشت نه بیدار شدن و ورزش (سلامت بدن و پوست

هرشب قبل خواب به همراه مسواک دندان به زبون هم مسواک زدن(از بین بردن باکتری)

زدن آبلیمو به جوش(خیلی سریع از بین میبرد جوش رو

زدن آب به چشم(باعث درشت و سرحال شدن چشم میشه

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی
جدي  من اخه از آمپولم ميترسم همش فك ميكنم واي چشم خيليييي درد داره

چشم درد نداره تا بینهایت بیحس میشه مخصوصا اگ بیحسی یخ استفاده کنه .اما لب و بخوای بزنی خیلی درد داره 

چشم درد نداره تا بینهایت بیحس میشه مخصوصا اگ بیحسی یخ استفاده کنه .اما لب و بخوای بزنی خیلی درد داره ...

نه لب كه اصن دوس ندارم مصنوعي ميشه قيافه ادم

ولي بن مژه هم قشنگه هم تابلو نيست

يكم خيالم راحت شد كه ميگي درد نداره

مرسي دوستم

2706