1345
1273

خانوما همکاری کنید و اطلاعات و نکات مفید و تجربه خودتون رو به اشتراک بذارین

زیبایی و ارایش

تناسب اندام و ورزش

مراقبت و اداب معاشرت 

عادت های خوبی که دارین

و عقیده ی خوبی که دارین

هر کس نکته ی مثبتی در خودش میبینه و حرفی برای گفتن داره بگه

خانومایی که برای خودشون ارزش قایل هستند بیاین

*ورزش کردن روزی نیم ساعت

*‌سحر خیز شدن

*مثبت فکر کردن و شاد بودن

*بی اهمیت بودن به دیگران و حرص نخوردن

*مداد کشیدن در پلک بالایی چشم

*بلند گذاشتن ناخن پا و لاک زدن و ابرسان زدن به پا

....

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

با اجازه اسی..هرکسی هم ماسک خونگی برا ریزش مو استفاده کرده کلا هرچیزی ک برا موهاتون خوب بوده اینجا بذارید ممنونم❤❤

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
1348
با اجازه اسی..هرکسی هم ماسک خونگی برا ریزش مو استفاده کرده کلا هرچیزی ک برا موهاتون خوب بوده اینجا ب ...

عزیزم منم چند وقته موهام خیلی میریزه قرص زینک هم خوردم بی فایدس فردا برم ازمایش بدم

سلام رو ماهت😘

بهترين چيزي كه ميتونم بگم با توجه به جو اينجا، اينه كه زن بايد اول و دوم و سوم به خودش اهميت بده بعد ديگران.

بايد تلاش و برنامه ريزي داشته باشه مالي و فكري مستقل باشه حالا چه مجرد و چه متاهل.

خانومايي كه فكر خودشون نيستن و هدف هاي شخصي ندارند تو سنين بالاتر خيلي پشيمون ميشن كه ديگه فايده نداره.

از بلند کردن ناخن پا به شدت چندشم میشه.....زیبایی پاها به ناخن های کوتاه و مرتب و لاک زدشه...البته نباید پوست پا پینه داشته باشه ها به شدت بدم میاد ...ولی متاسفانهب ه علت پوشیدن کفش نامناسب رو انگشت دومی پام پینه بسته و نمیره دیگه

1308
عزیزم منم چند وقته موهام خیلی میریزه قرص زینک هم خوردم بی فایدس فردا برم ازمایش بدم

اره منم دو هفته اس قرص هیرویت میخورم تقویتیه انگار ن انگار خیلی ناراحتم😳😳😳

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
درخواست بده برات بزارم 😊

درخواست دوستی؟؟

1346