2733
2734

سلام من تودوران شیردهی خداخاسته باردارشدم هفته ۹ هستم وبچه ۱۳ ماهه دارم چون خونریزی دارم دکتربرام شیاف سیکولوژیست پروستروژن نوشته ولی یادم رفت بهش بگم بچه شیرمیدم چون حالم خوب نبودکسی بوده ازین شیاف تودوران شیردهی استفاده کرده یعنی برای بچم ضررنداشته باشه آخه روبرشورش نوشته نبایداستفاده بشه لطفااراهنماییم کنین

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبارک باشه .منم ی دختره ۱۴ ماهه دارم و مثله شما خدا خواسته باردارم ۲۱ هفته م 

سلامت باشه ممنون گلم برای شماهم مبارک باشه

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
دکتر بهت نگفته بچه شیر ندی؟

آخه بهش نگفتم یادم رفت بگم حالم اصلاخوب نبوداولین ویزیتم بوداونم توبیمارستان که دکتراعجله دارن وفقط میخان سریع بیماراروردکنن

من از پنج هفته دیگه شیر ندادم هم دکتر خودم هم  دکتر  دخترم گفت خطر سقط هست

توروخدابگوبچتوچطوری ازشیرگرفتی بچه من خیلی وابستست ومخصوصابدغذا

2738
توروخدابگوبچتوچطوری ازشیرگرفتی بچه من خیلی وابستست ومخصوصابدغذا

خدا خیلی بهم کمک کرد ب هرکس میگم شاخ در میاره دوروزه تو خواب شیر میخواست بهش با شیشه آب دادم

تو بیداریم هواسشو پرت میکردم .دختره من اصلا لب ب شیر خشک نزد بدش میومد .دیگه م سمته سینم نیومد خداروشکر.ولی بنظرم دیگه شیر نده خطرناکه

شیر خشک نمیخوره؟

نه شیرخشک ی باربراش گرفتم لب بهش نزدفقط شیرخودمومیخاداصلاتوان ازشیرگرفانشوندارم حالم خیلی بده ازینورهم ویاربدی دارم خیلی سخته این روزااونم بابچه کوچیک دعاکنین برام